Astrologinė prognozė lapkričio 25-ajai, ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė lapkričio 25-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien sustiprės jūsų jausmingumas, seksualumas. Būsite linkę pasiduoti pagundoms, nors jausite, kad tai jums gali nemažai kainuoti. Tikėtini nenumatyti įvykiai, todėl svarbu vengti rizikos. Saugokite vaikus.


JAUTIS. Esama situacija gali sukelti įtampos, nepasitenkinimo. Galite leistis į abejotiną avantiūrą. Jeigu tokiu būdu mėginsite atkeršyti kažkokiam žmogui, tai tikslas gali būti pasiektas, bet kaina - per didelė


DVYNIAI. Ši diena nardins jus į svetimus bei globalius rūpesčius. Nepamirškite ir savęs, susivokite, ko jums patiems reikia. Stenkitės suprantamai pasiaiškinti kitiems dėl savo pasirinkimo imtis kažkokio veiksmo arba jo nesiimti.


VĖŽYS. Šiandien kasdieninių pareigų našta neatrodys sunki, noriai imsitės įvairių darbų, reikalų. Palanku parodyti iniciatyvą, jeigu žinote, ko norite. Tačiau kai kurios pagundos, kurioms sunku atsispirti, gali daug kainuoti. Saugokite vaikus.


LIŪTAS. Nerami diena. Jums stigs stabilumo, nervins netikėtumai, o jų net ir namuose atsiras po darbų. Neįprastas artimo žmogaus poelgis gali jus išmušti iš vėžių.


MERGELĖ. Šiandien ypač pasirūpinkite savo saugumu ir sveikata bei galvokite, ką kalbate. Neapsikraukite svetimomis problemomis, ypač jei jums ir patiems nesaldu. Gresia avarinės situacijos, atsargiai kelyje.


SVARSTYKLĖS. Šiandien jums labai daug reikš kolektyvo požiūris į jus. Nesinorės girdėti kritikos, trokšite palaikymo. Galite išgirsti pasiūlymų. Tačiau tuo pasinaudoti trukdys išankstinės nuostatos ar įsipareigojimai. Vakare galimas netikėtas nuostolis.


SKORPIONAS. Neturėsite progos atsipūsti nuo darbų ir įtampos. Vargins bendravimas su neprognozuojamais veikėjais, nepamatuotas aplinkinių reiklumas, kuris gali itin nemaloniai žeisti.


ŠAULYS. Jeigu turite išvykti, gali būti atidėtas skrydis arba patys kažkur vėluosite, keisite planus. Nekokia diena sveikatai ir tai ypač pajusite vakare. Venkite stresų, neįprasto maisto bei neišbandytų vaistų, svaigalų. Kelyje laikykitės taisyklių.


OŽIARAGIS. Finansinių nesklandumų galite išvengti, jeigu patys jų neprovokuosite. Tačiau tikėtina, kad abejotinos pagundos, nevykę pasisakymai, keisti eksperimentai sujauks ramybę ir stabilumą.


VANDENIS. Šiandien būkite atsargūs, nes kai kurie jūsų poelgiai gali atnešti netikėtų pasekmių. Tvarkydami reikalus, veldamiesi į santykius galite rimtai įsipareigoti arba susikompromituoti.


ŽUVYS. Ši diena nelengva. Darbo krūvis nemažės ir tai kels įtampą, juolab, kad darbui gali trukdyti sveikatos sutrikimas arba vėluojanti informacija, siunta ir pan. Teks tam tikra prasme įveikti save, savo ydingus įpročius ar inerciją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis