Astrologinė prognozė lapkričio 24-ajai, trečiadieniui

Astrologinė prognozė lapkričio 24-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien jums geriausiai seksis suktis artimiausioje aplinkoje, spręsti savas ir namiškių problemas. Galite sulaukti atsakymo, susijusio su nuosavybe, kreditavimu, pinigine išmoka, paveldėjimu ar kt.


JAUTIS. Būsite nusiteikę tartis, derėtis, rašyti, naršyti, susirašinėti, priimti įvairią informaciją, tvarkyti dokumentus. Jūsų mintys bus išklausomos ir yra vilties, kad kiti prisidės prie jų realizavimo.


DVYNIAI. Šiandien sulauksite praktiškų asmenų pagalbos. Galbūt pasitaikys proga naudingai investuoti, papildomai užsidirbti, susitarti dėl kredito, nuomos, pageidaujamų mainų, honoraro ar kt. Galite susigundyti nepigiu pirkiniu.


VĖŽYS. Tai turėtų būti nebloga, darbinga diena. Norėsis vidinio ir išorinio grožio, bus siekiama jį kurti ir puoselėti. Turėtų sektis suplanuoti reikalai ir tikėtinas pelnytas atlygis.


LIŪTAS. Ši diena jums turėtų būti gana rami, jeigu nesiskundžiate sveikata. Savijautą gali nekaip paveikti net mažos erzinančios smulkmenos. Vakaras suteiks optimizmo. Galbūt nudžiugins gera žinia, pakvietimas, komplimentas ar kt.


MERGELĖ. Šiandien nesunkiai pritrauksite bendraminčius, kuriuos žavi tos pačios idėjos. Kartu galite nemažai nuveikti. Gali pavykti įsilieti į naują komandą. Visgi vakare pasijusite labai išsisėmę ir jokiu būdu nenorėsite kur nors eiti, viešintis.


SVARSTYKLĖS. Regis, veršitės per galvą, norėdami daug nuveikti ar apginti savo požiūrį. Jums gali būti patikėta nauja atsakomybė. Vakaras turėtų būti įdomus, jeigu eisite į renginį, susitikimą.


SKORPIONAS. Tikriausiai teks bendrauti su įtakingais asmenimis, užsieniečiais, rengti publikacijas, interviu arba tame procese dalyvauti, vykti į konferenciją ar priėmimą. Turbūt gana aiškiai žinosite, ką norite toliau veikti, ko pasiekti.


ŠAULYS. Nevenkite verslo naujovių, jeigu turite pakankamai žinių ir jau pasvėrėte savo galimybes. Rimtų problemų nekils, tačiau seksis geriau, jeigu yra rėmėjų. Regis, sustiprės mentalinis aktyvumas.


OŽIARAGIS. Šiandien daug ką lems jūsų bendravimo stilius, gebėjimas šmaikštauti, flirtuoti. Gana palanku tvarkyti nuosavybės, finansinius, draudimo, paveldėjimo reikalus.


VANDENIS. Ši diena gali daug pareikalauti. Stipriai paplušėję, vakare dar turėsite skirti ypatingą dėmesį savo gyvenimo partneriui ar kitam artimam žmogui. Venkite interesų konflikto.


ŽUVYS. Šiandien šiek tiek kitaip pažvelgsite į verslo galimybes, ypač jei tai susiję su kūryba, renginių organizavimu, mokymais, administravimu. Turėtų pasisekti, jeigu ruošiatės pristatyti projektą, kreiptis į rėmėjus ar pasirodyti prieš publiką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis