Astrologinė prognozė lapkričio 23-iajai, antradieniui

Astrologinė prognozė lapkričio 23-iajai, antradieniui

AVINAS. Užplūs prieštaringos mintys bei nuotaikos. Būsite linkę daug dirbti, kad negalvotumėte apie asmenines problemas. Gali pavykti papildomai užsidirbti arba susidoroti su kai kuriais šeiminiais rūpesčiais.


JAUTIS. Šiandien puikiai susivoksite situacijose, gebėsite susitarti dėl aktualių jums dalykų. Visgi turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus nejuokais įpareigos.


DVYNIAI. Aktyviai bendrausite ir tvarkysite su verslu ar nuosavybe susijusius reikalus. Pasirūpinkite garantijomis skolindami pinigus. Ir nesistebėkite, jeigu tą patį darys dalykiškas žmogus, su kuriuo turite finansinių, komercinių reikalų.


VĖŽYS. Norėsis aktyviau veikti profesijos srityje, versle, gauti daugiau erdvės saviraiškai. Tačiau teks paisyti kitų žmonių interesų bei norų, paisyti tam tikro eiliškumo ir taisyklių.


LIŪTAS. Jums norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti arba imtis nevisiškai legalių reikalų. Būtų gerai, kad šiandien galėtumėte išvengti viešo dėmesio ir aktyvios veiklos. Saugokite dokumentus, raktus.


MERGELĖ. Ši diena turėtų būti gana įdomi. Galite užmegzti reikšmingą pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos arba padrąsinimų. Regis, taps lengviau dirbti, bendrauti ir kreipti reikalus norima linkme.


SVARSTYKLĖS. Būsite gana praktiški, organizuoti, bet tuo pačiu stengsitės aprėpti ir gauti daugiau nei įmanoma. Galite sulaukti siūlymo keisti darbo vietą ar imtis papildomo darbo.


SKORPIONAS. Galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis, švietimo perspektyvomis ar pan. Galbūt leisitės kelionėn arba priimsite svečius iš užsienio. Pagalbos galite tikėtis iš specialistų.


ŠAULYS. Būsite nusiteikę kiek paišlaidauti galvodami apie savo ir artimųjų poreikius. Įvertinkite, ko iš tikrųjų reikia, o ko tiesiog nori jūsų akys. Susidėliokite prioritetus.


OŽIARAGIS. Būsite gana įsitempę, stengsitės kontroliuoti situaciją ir kitus žmones. Tikriausiai bus sunku riboti savo interesus, prisitaikyti, nusileisti. Visgi gebėsite tinkamai kalbėti ir ieškoti sprendimo.


VANDENIS. Darbo turėsite tiek, kad galbūt plūksitės iki vėlyvo vakaro. Kita vertus, tai gali pakenkti sveikatai. Nepersitempkite, nes visų pinigų per dieną neuždirbsite. Sveikata brangesnė už viską.


ŽUVYS. Tikriausiai šiandien panorėsite išbandyti savo jėgas ir išmonę. Viskas bus gerai, jeigu nepritrūks supratingumo, noro išgirsti ir suvokti kitų žmonių, ypač vaikų, jausmus, mintis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis