Astrologinė prognozė lapkričio 20-ajai, šeštadieniui

Astrologinė prognozė lapkričio 20-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Pasidalijimas mintimis, patarimais šiandieną būtų labai naudingas. Tačiau būkite atidūs pašnekovų mintims ir rūpesčiams. Jeigu klausysitės tik savęs, niekam nebus įdomu. Galvokite, ką rašote komentarų skiltyse.


JAUTIS. Šiandien noriai dairysitės į dominančias prekes, naršysite po internetinius puslapius. Regis, tik vakare paaiškės, kad kai kurie pirkiniai kainavo per brangiai arba yra nekokios kokybės.


DVYNIAI. Būsite jautrūs, emocionalūs, nuotaika kaitaliosis, į viską aktyviai reaguosite. Veikiausiai labai greitai emociškai išsibarstysite ir vakare jau į viską žvelgsite pavargusiu žvilgsniu ar net jausitės labai įsiskaudinę, įpykę. Gali sužlugti vakaro planai.


VĖŽYS. Šiandieną galite prisigalvoti nerealių, neįgyvendinamų tikslų, planų. Visur patartinas saikas, santūrumas. Venkite svaigalų, triukšmingų susibūrimų. Nesudarinėkite abejotinų sandorių ir saugokitės vagių.


LIŪTAS. Tai gali būti draugystės diena, jeigu esate suplanavę susitikimų ar nusiteikę priimti kvietimą kažkur sudalyvauti kartu su bendraminčiais, pasportuoti. Bet kuriuo atveju, mintys suksis apie pažįstamus asmenis, galimybę jiems padėti ar patikti.


MERGELĖ. Vidinio komforto pojūtį vakarop ims mažinti mintys apie artėjančią darbo savaitę ar sveikatos problemą. Gali atsirasti ir neplanuotų pareigų žmonėms, kurie iš jūsų tikisi pagalbos, skolos grąžinimo ar kt.


SVARSTYKLĖS. Regis, kažką įdomaus sužinosite iš pokalbių su nepažįstamais žmonėmis. Situacija gali provokuoti filosofinį nusiteikimą. Ilgiau pamąstę, sugebėsite viską pateisinti, arba atvirkščiai, tai, kas balta, paversti juoda.


SKORPIONAS. Būsite labai įžvalgūs, intuityvūs. Darykite prasmingus darbus, kaupkite žinias ir jomis dalinkitės. Vakare galimas tam tikras išbandymas. Galite susipažinti su savo ar partnerio tamsiąja puse.


ŠAULYS. Gana prieštaringa diena. Jeigu pasistengsite, susitaikysite su tais, kurie jums brangūs. Vakare svarbu išlikti taktiškiems su aplinkiniais. Neleiskite, kad jūsų sąmonę užvaldytų pagieža, pavydas.


OŽIARAGIS. Pravartu pagalvoti apie dietos pasirinkimą, įvaizdžio pakoregavimą, atlikti retesnes higienines ir sveikatinimo procedūras. Nepamirškite ir savo augintinių poreikių.


VANDENIS. Regis, šiai dienai prisiplanavote pramogų ir užimtumo sau bei vaikams. Visgi vakare paaiškės, kad jūsų planas nelabai pasiteisino ir galbūt išryškino kai kuriuos negatyvius dalykus.


ŽUVYS. Mąstysite apie savo namų jaukumą, artimųjų gerovę. Jeigu pavyks susitaikyti su kitų trūkumais, galite tikėtis neblogos dienos. Siekite darnos su savimi ir kitais. Neišduokite jums patikėtų paslapčių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis