Unikalios išvaizdos modelis Winnie Harlow sužibėjo Puma reklaminėje kampanijoje (FOTO)

Kanadietei Winnie Harlow jau vaikystėje buvo diagnozuota sunki odos ligos forma - Vitiligo. Ši liga pasižymi tuo, jog kai kurios odos ląstelės paprasčiausiai nustoja išskirti melaniną, tai yra, tamsios odos pigmentą.

Todėl nors mergina yra juodaodė, kai kurios jos odos dalys yra šviesesnės. Vaizdas atrodo neįprastas, tačiau tai netrukdo Winnie sėkmingai skintis kelią į modelių pasaulį. Mergina prieš keletą dienų pasirodė garsaus sportinio prekinio ženklo Puma reklaminėje kampanijoje.


Vis dėlto Winnie ne visuomet jautėsi pasitikinti savimi. Kadaise ji vienam leidiniui prisipažino, jog paauglystėje skaudžiai kentėjo dėl kitų vaikų patyčių ir ne vieną kartą dėl savo odos būklės buvo priversta įsivelti į muštynes. Tiek pradinėje, tiek vidurinėje mokykloje Winnie buvo įžeidinėjama, į ją nuolatos spoksodavo kiti žmonės, o merginos mokykloje nenorėjo su ja bendrauti, nes bijojo, jog ši liga gali būti užkrečiama. Tik pradėjusi studijuoti ir sutikusi nuoširdžius, tolerantiškus žmones, Winnie pradėjo gerai jaustis. Visai netrukus atsirado ir modelio darbas, kuris jai atnešė ne tik pasaulinį pripažinimą, bet pasitikėjimą savimi.


Peržvelkite nuotraukas iš Puma reklaminės kampanijos:
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis