Arianos Grande gerbėjai sulaikę kvapą laukia didžiosios naujienos iš atlikėjos: ji pasirodys jau lapkritį!

Ariana Grande, kaip viena didžiausių žvaigždžių pasaulyje, yra visų profesijų lyderė. Nuo itin sėkmingos muzikinės karjeros ir neseniai atlikto teisėjos vaidmens NBC laidoje „The Voice“ iki vaidmens būsimame „Netflix“ filme „Nežiūrėk“ – Ariana yra daug talentų turinti moteris.

Taigi nenuostabu, kad ji savo jau įspūdingą gyvenimo aprašymą papildo grožio linija. Taip, jūs perskaitėte teisingai. Ariana seka tokių įžymybių kaip Rihanna, Selena Gomez ir Lady Gaga pėdomis ir pristatato savo grožio liniją.


Be to, ji jau turi perkamų aromatų liniją, pavyzdžiui, Ari by Ariana Grande, Moonlight, Cloud, R.E.M. ir God Is A Woman, todėl labai tikėtina, kad ji nori plėstis grožio srityje su daugiau produktų.Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press2021 m. buvo atskleista, kad vienas iš grožio elementų, kuriuos pristatys Ariana, bus akių šešėlių paletė. Kol kas nėra pakankamai detalių, kad būtų galima atskleisti tikslų produktą, tačiau gerbėjai spėlioja, kad tai gali būti būtent akių šešėliai.


Prieš 2021 m. Helovino savaitgalį Ariana erzino gerbėjus, kad naujoji jos vardo grožio produkcija gali pasirodyti vos po kelių savaičių. Grožio prekės ženklo paskyroje paskelbtame „Instagram“ tinkle 28-erių dainininkė aprangoje laiko didžiulę lūpdažio tūbelę tiesiai iš savo muzikinio vaizdo klipo „Break Free“. Kadras buvo tiesiog pavadintas „Lapkritis“, o tai reiškia, kad mes galime tikėtis naujienų iš Arianos tikrai labai greitai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis