Seniai viešumoje matyta atlikėja Miley Cyrus suspindo Guccimados šou (FOTO)

Talentingoji atlikėja Miley Cyrus, šiandien, regis, labiau pasinėrusi į muzikos kūrimą nei į dalyvavimą įvairiuose renginiuose.

Vis dėlto atlikėją buvo galima išvysti Gucci's Love Parade šou, kuriame mergina pasirodė vilkėdama tviskančią Gucci palaidinę bei sijoną. Miley ne veltui pasirodė šiame renginyje - ji yra naujausių Gucci kvepalų Gorgeous Gardenia veidas. Šie kvepalai buvo pristatyti publikai šių metų rugsėjį.


Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press


Renginyje Miley priminė aštuntojo dešimtmečio princesę - nostalgiškam įvaizdžiui sustiprinti net buvo parinktas atitinkamas makiažas bei retro šukuosena. Nors ant raudonojo kilimo Miley nepozavo (matyt, vengė per didelio dėmesio), ją žengiant koridoriumi užfiksavo paparaciai. Miley atrodė entuaziastinga ir pakylėta - atrodė, jog džiaugėsi pagaliau pasirodžiusi viešumoje.


Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press


Artimi Miley šaltiniai kalba, kad atlikėja tik dabar pradeda atsigauti po žinios apie tai, kad jos buvęs sutuoktinis, aktorius Liamas Hemsworthas ketina tuoktis su savo drauge, modeliu Gabriella Brooks. Atrodo, kad Miley pamažu yra vėl pasiryžusi džiaugtis gyvenimu! To jai ir linkime.


Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis