Rokeriai „Måneskin“ mados renginyje traukė susirinkusiųjų žvilgsnius (FOTO)

Garsioji roko grupė „Måneskin“ ilgojo savaitgalio metu pasirodė ypatingame mados renginyje - „Gucci Love Parade Fashion“ šou, kuriame ant podiumo buvo demonstruojama kelionė per Holivudo istoriją.

Skambant Björk kūriniams, tokiems kaip „All is Full of Love“ ir „Big Time Sensuality“, ant podiumo pakaitomis vaikščiojo modeliai, susimaišę su ekrano žvaigždėmis ir tikromis Holivudo legendomis, tokiais kaip Macaulay Culkinas, Jodie Turner-Smith ir Jaredas Leto.


Na, o ant raudonojo kilimo fotografų akis traukė stilingieji grupės „Måneskin“ nariai, kurie vakarui susiderino aprangą. Jų drabužiai alsavo 8 - ojo dešimtmečio dvasia. Kaip visuomet labiausiai iš visų grupės narių išsiskyrė grupės vokalistas, merginų numylėtinis Damiano Davidas, kuris vakarui pasirinko baltą „Gucci“ eilutę bei originalius odinius batus.


„Måneskin“
„Måneskin“
Vida Press


Grupės bosistė Viktorija taip pat atrodė žavingai - vakarui pasirinko rausvą languotą kostiumėlį su kutais ant rankovių. Beje, kutai dominavo ir daugelyje kitų į šou susirinkusiųjų aprangos ansambliuose.


„Måneskin“
„Måneskin“
Vida Press


„Måneskin“ grupės nariai Damiano ir Viktorija šou metu bendravo ir su atlikėja Miley Cyrus, su kuria taip pat vėliau žaismingai pozavo fotografams.


„Måneskin“
„Måneskin“
Vida Press


Tiesa, ar italai „Måneskin“ su amerikiečių atlikėja yra geri draugai, neaišku - ko gero, jie tik netikėtai susitiko šou koridoriuose ir apsikeitė komplimentais.


Miley Cyrus ir „Måneskin“
Miley Cyrus ir „Måneskin“
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis