Astrologinė prognozė spalio 25-ajai, pirmadieniui

Astrologinė prognozė spalio 25-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Verta gilintis į aktualias naujienas, rimtai patyrinėti dominančią sritį, susikoncentruoti į analizuojamą problemą, kad rastumėte teisingą atsakymą. Galvokite, ką kalbate, rašote, nes esate atsakingi už tai, ką skleidžiate.


JAUTIS. Kils neblogų idėjų, jomis rasite ką sudominti, suintriguoti. Tačiau pasistenkite, kad žmogus, kuris jus remia, pasitiki, neliktų apviltas. Ką bedarytumėte, galvokite apie galimas pasekmes.


DVYNIAI. Nusimato ir argumentuoti, produktyvūs, ir nelabai malonūs debatai. Didelį spaudimą patirsite, jeigu turite įsipareigojimų ir juos vilkinate. Verčiau venkite ginčų su priešiškai nusiteikusiais piliečiais.


VĖŽYS. Šiandien iš pat ryto galite pamėginti sutvarkyt finansinį reikalą. Vėliau nebeverta tikėtis vykusio bendravimo ir sėkmingo problemų sprendimo. Atsiras keistų kliūčių, nerimą kels gandai, intrigos.


LIŪTAS. Diena žada įdomius susitikimus, pokalbius apie naujus projektus, bendradarbiavimą, tarpininkavimą. Galbūt paaiškės, kad žmogus, kurį laikėte sąjungininku, partneriu, turi kitokių nei jūs motyvų bei interesų.


MERGELĖ. Darbas atims nemažai jėgų, tačiau tarp visų reikalų bei darbų nepamirškite pasidomėti, kaip sekasi šeimos nariams. Žalos galima patirti per neblaivius ar nekompetentingus asmenis.


SVARSTYKLĖS. Ši diena bus palankesnė mokslui, dvasiniams bei tiesos ieškojimams nei finansinei, praktinei veiklai. Situacija tikriausiai parodys, kaip yra vertinama jūsų kompetencija, gebėjimai ar autoritetas.


SKORPIONAS. Galite susirūpinti tam tikrais finansiniais sprendimais ar naujovėmis bei augančiomis išlaidomis. Pasistenkite kuo atsakingiau elgtis su bendrais ir svetimais pinigais, nuosavybe.


ŠAULYS. Gali išryškėti anksčiau tik įtariamas priešiškumas arba nenoras leisti jums įgyvendinti kai kuriuos tikslus. Jeigu rasite protingų argumentų, situacija pasikeis. Vien demagogiškos kalbos šį kartą nepadės.


OŽIARAGIS. Regis, įdienojus paaiškės, kad turite rūpesčių. Jeigu ne darbas, tai sveikata taps svarbiausia aktualija. Venkite nekokybiško maisto, alkoholio, prisilaikykite dietos.


VANDENIS. Šiandien nestigs darbo ir bendravimo, ir tuo labiau, kuo populiaresni esate. Galite būti viliojami į avantiūras, naujoves, riziką. Labiau saugokite savo atžalas nuo galimų pavojų.


ŽUVYS. Nepatartini oficialūs vizitai, pokalbiai su vadovybe. Verčiau tęskite įprastus nesudėtingus darbus, susitvarkykite namus. Nesistenkite gauti to, kas jums nepriklauso, neapgaudinėkite kitų žmonių.


Geros dienos!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis