Lietuvos garsenybės mėgavosi magijos ir skonių šou: tarp jų ir socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis su drauge Gabriele (FOTO)

Spalio 21-osios vakarą Lietuvos įžymybės rinkosi į neeilinį renginį – sostinės centre įsikūrusiame restorane „Grey“ jų laukė magiškais kerais apsupta „Magic Dinner“ vakarienė. Ragaudami išskirtinius virtuvės šefo patiekalus ir aikčiodami iš nuostabos, stebint iliuzijų meistro demonstruojamus triukus, kviestiniai svečiai leidosi į stebuklingą skonių ir magijos kelionę.

Virtuvės šefo staigmenos


Ypatinga atmosfera, interjeru ir pro langą atsiveriančiais užburiančiais vaizdais garsėjančiame restorane „Grey“ ketvirtadienį buvo galima išvysti daug visuomenei gerai žinomų veidų. Į magišką vakarienę susirinko socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis (Paul de Miko) su drauge Gabriele, komunikacijos specialistas, tinklaraštininkas Simonas Urbonas su žmona Ieva, verslininkė Dovilė Urbanaitė, stilistė Greta Žvinklytė. Tarp vakaro svečių taip pat buvo galima išvysti ir irkluotojus Saulių Ritter ir jo sužadėtinę Mildą Valčiukaitę, vaizdo tinklaraštininką Antaną Jakimavičių bei fotografą Gediminą Žilinską su drauge Beatriče. „Laisvalaikio dovanų“ organizuotas vakaras leido svečiams pasinerti į nepaprastai gardžius ir intriguojančius potyrius.


„Norėjome surengti vakarą, kuris svečių atmintyje išliktų dar ilgai. „Magic Dinner“ tapo puikia proga pasimėgauti neeiliniu reginiu, patirti naujų įspūdžių ir pasisemti gerų emocijų“, – teigė vakaro organizatorių „Laisvalaikio dovanų“ vykdyto projekto vadovas Justinas Andriulis.


Susirinkusiųjų praleisti stebuklingą vakarą Vilniaus širdyje laukė įspūdinga trijų patiekalų vakarienė. Pradėję nuo gardaus užkandžio, sužavėjusio savo minimalizmu ir natūraliais skoniais, vėliau svečiai mėgavosi netikėtu skonių deriniu nustebinusiu pagrindiniu patiekalu. Ne ką mažiau pagyrų sulaukė ir specialus virtuvės šefo ruoštas desertas, palikęs svečiams neišdildomą įspūdį – šis stebino ne tik savo išskirtine išvaizda, bet ir pribloškiančiu skoniu.

„Vakarienės metu vyravusi nuotaika buvo visiškai kitokia negu esame įpratę. Nepabijokime to žodžio – buvo magiška. Įdomūs triukai, nuostabi atmosfera, geras maistas ir puikios emocijos. Toks vakaras tikrai yra nuostabi dovana kiekvienam“, – įspūdžiais po vakarienės dalijosi vienas iš vakaro svečių S. Ritter.


Pakvietė į tikrą magijos ir stebuklų pasaulį


Viso vakaro metu magišką nuotaiką kūrė ir nuostabą keliančiais triukais stebino profesionalus iliuzionistas Justinas Malinauskas. Magijos meno virtuozas savo atliekamais triukais ne kartą privertė svečius užgniaužti kvapą – pasitelkęs savo ilgametę patirtį, J. Malinauskas pasirūpino, kad patirti įspūdžiai įsimintų ilgam.


Kaip teigė iliuzionistas, jam itin smagu prisidėti prie magijos pasirodymų populiarinimo mūsų šalyje.


„Lietuvoje vis dar nėra labai populiaru eiti į viešus magijos pasirodymus, todėl aš labai džiaugiuosi šiuo renginiu. Turime daug koncertų ar komedijos renginių, tačiau kad žmonės savo pramogai eitų pasižiūrėti magijos triukų, pas mus vis dar nėra dažnas reiškinys. Tad labai smagu, kad „Magic Dinner“ suteikia žmonėms galimybę iš arčiau susipažinti su magijos pasauliu“, – pasakojo J. Malinauskas.


Magas pridūrė, kad tenka susidurti su itin skirtingomis svečių reakcijomis: „Labai žavus dalykas, kad magijos triukas sulaukia labai skirtingų reakcijų. Vieni išsižioja, kiti juokiasi, kiti sėdi ir bando atsekti kažkokias gijas, suprasti, kas čia ką tik įvyko. Todėl labai smagu tas skirtingas reakcijas stebėti ir su jomis truputį pažaisti.“


J. Malinausko atliekami triukai nustebino net ir P. Mikolaitį, kuris, kaip pats teigė, nėra itin didelis magijos mėgėjas. „Magijos klausimu esu gan skeptiškas, bet kaskart, kai matydavau triukus, mane aplankydavo įvairūs jausmai: nuostaba, pasimetimas. Kartais buvo net sunku patikėti dalykais, kuriuos matau. Atrodo, kad smegenys nepriima tos informacijos, kurią mato akys. Vakaras tikrai buvo labai smagus, kupinas įspūdžių ir gerų emocijų“, – pasakojo vakaro svečias P. Mikolaitis, geriau žinomas Paul de Miko slapyvardžiu.


Į „Magic Dinner“ susirinkę svečiai iliuzionisto atliekamus triukus stebėjo ne tik iš šalies – vakaro eigoje jie ir patys buvo pakviesti tapti magijos meistrais bei prisijungti prie užburiančių pasirodymų.


„Magijos triukų žanras yra toks, kuris negali egzistuoti be žiūrovo. Todėl įtraukti žmones į pasirodymą, leisti jiems prisiliesti prie triuko atlikimo yra labai smagu tiek man, tiek tam svečiui, kuris įtraukiamas į triuką, tiek ir kitiems žiūrovams. Tuomet pasirodymas tampa labai gyvas, nes interakcijos su žiūrovais ir improvizacinės situacijos yra labai žavios ir visam šou suteikia tam tikro prieskonio“, – mintimis dalijosi iliuzionistas.


J. Malinausko pasirodyme tarpusavyje persipynė magijos ir stand-up komedijos žanrai, o viso renginio metu nuo susirinkusiųjų veidų nedingusios šypsenos ir netylantis juokas liudijo apie nepamirštamą vakarą.


„Komedijos ir humoro įtraukimas padeda žmonėms atsipalaiduoti. Magijos pasirodymai yra labai intelektuali pramoga, todėl kai tai perpini su humoru, ji tampa dar patrauklesnė. Nuostaba ir juokas turbūt yra vieni fantastiškiausių dalykų pasaulyje, tad tiek nustebinti, tiek pralinksminti žmones man labai patinka. Komedija padeda parodyti, kokia žavi magija gali būti“, – teigė iliuzionistas.


„Vakaras buvo tikrai magiškas. Ir ne tik dėl to, kad visus stebino neįtikėtini mago Justino triukai, po kurių tiesiog likdavau be žado, bet ir todėl, kad aplinkui skambėjo jau kiek primirštas žmonių juokas, malonus, jaukus šurmulys, o gomurį glostė nuostabus maistas. Ir aišku, geriausias desertas buvo galimybė niekur neskubant pabūti su žmona“, – tvirtino vakaro svečias S. Urbonas.


Jau nuo spalio 28 d. visais šiais įspūdžiais galės mėgautis ir kiekvienas norintis, nusipirkęs bilietą į „Magic Dinner“ vakarienę.


„Laisvalaikio dovanos“ jau sukūrė ne vieną unikalų projektą. Pradėję nuo superautomobilių „Lamborghini“ ir „Ferrari“ pramogų Lietuvoje, dovanų ekspertai pristatė ir Slidinėjimo akademiją, „Shitty Dinner“, „Haunted Dinner“ bei „Dine in the Dark“.


Peržvelkite kadrus iš renginio nuotraukų galerijoje:Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis