Stiliaus ir grožio pamokos iš legendinės Marilyn Monroe lūpų

Legendinė Holivudo aktorė Marilyn Monroe neabejotinai yra viena gražiausių ir garsiausių visų laikų moterų. Net praėjus tiek laiko po jos mirties daugelis bando kopijuoti unikalų jos stilių. Trumpi šviesūs plaukai, raudonos lūpos, apgamas ant skruosto – bene ryškiausi jos skiriamieji bruožai. Kokias stiliaus ir grožio pamokas mums perduoda legendinė Marilyn Monroe?

Nesigėdykite savo kūno


Marilyn nebuvo perkarusi manekenė, priešingai - turėjo moteriškus privalumus, kuria šiandien paskatintų net tokių divų kaip Jennifer Lopez pavydą. Tiesa ta, kad Marilyn niekuomet nebuvo pastebėta dėvinti didelių gabaritų marškinėlius ar sportines kelnes. Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio esame, nepaisant mūsų klubų ir juosmens matmenų, mes galime išmokti iš Marilyn to, kaip ji priėmė savo kūno formas. Mes visi turėtume būti tokie malonūs sau bei savo kūnui, o ne slėpti savo kūną po beformių mezgtinių sluoksniais.Marilyn Monroe
Marilyn Monroe
Vida PressNepamirškite aksesuarų


Marilyn tai aiškiausiai pasakė filme „Džentelmenai renkasi blondines“. Filme ji pirmą kartą užsideda deimantus, bet juos jai skauda nešioti, tačiau ji negali tiksliai suprasti, kur. Galiausiai, supratusi, kad jie netinka jai kaip karoliai, ji užsimeta deimantų vėrinį ant galvos ir praneša: „Man visada patinka rasti naujų vietų deimantams dėvėti!“ Nors mes visi negalime būti tokie laimingi, jog kasdien nešiotume deimantus realiame gyvenime, būtų gerai, jei bent jau mokytumėmės iš Marilyn meilės aksesuarams.


Turėkite savo išskirtinį stilių


Apgamas ant kairiojo Marilyn skruosto – neabejotinai išskirtinis šios garsios aktorės ženklas. Beje, jis nebuvo toks didelis, kaip atrodo, Marilyn visada jį paryškindavo pieštuku. Iš tikrųjų galime pasimokyti to, kad reikia pabrėžti unikalius savo bruožus – jie jus gali padaryti gražiausia.Marilyn Monroe
Marilyn Monroe
Vida PressNepamirškite, kad kvapas - vizitinė moters kortelė


Garsioji aktorė labai mėgo kvepalus. Ji sakydavo, kad nėra moters, kuri nemėgtų kvepalų, o jei ji taip teigia, tikriausiai dar neatrado savo kvapo. Visur ir visada kvepėti buvo vienas jos pagrindinių užduočių. Marilyn mėgstamiausias kvapas - kultiniai „Chanel No. 5“ kvepalai.


Raudona spalva - puiku!


Marilyn mėgdavo dažytis lūpas raudonai. Raudona lūpų spalva visada madinga, ir, priešingai populiariam įsitikinimui, ji gali tikti bet kuriai moteriai - nesvarbu, ar ji blondinė, ar brunetė, ar raudonplaukė. Ryški spalva atkreipia dėmesį ir siunčia aiškią žinią, kad esate įsitikinę savo požiūriu. Svarbiausia yra būti atsargioms ir nepersistengti. Įsitikinkite, kad jūsų lūpos yra pridrėkintos, tada švelniai padažykite jas neutraliu lūpų pieštuku, o tik tuomet ryškinkite raudonai.


Trumpi plaukai yra seksualūs


Jei kada nors abejojate, ar trumpi plaukai gali būti seksualūs, tiesiog pagalvokite apie Marilyn. Nuo pat išgarsėjimo pradžių ši platininė blondinė pasirinko trumpus plaukus - ir neabejotina, kad tai vaidino svarbų vaidmenį jos karjeroje apskritai.  Klasikinio, moteriško stiliaus kūrimas visada yra teisingas.Marilyn Monroe
Marilyn Monroe
Vida PressApnuoginkite rankas


Jei būtų gyva, Marilyn tartų: merginos, rankos ir pečiai yra seksualūs, tad apnuoginkime juos šiek tiek dažniau! Marilyn Monroe nebijojo suknelių ar palaidinių, kurios atidengtų pečius, nors gražuolės rankos nebuvo itin treniruotos ar lieknos. Marilyn visuomet teigė, jog rankos - viena seksualiausių moters kūno vietų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis