Karščiausia jaunimo porelė: gražuoliai modelis Kaia Gerber ir Jacobas Elordi nebeslepia jausmų vienas kitam (FOTO)

Supermodelio Cindy Crawford dukra Kaia Gerber ir dailusis australų aktorius Jacobas Elordi vadinami viena karščiausių jaunimo porelių. Iš tiesų, abu šie jaunuoliai atrodo tarsi sutverti vienas kitam - talentingi, nebijantys viešumo ir be galo žavūs...

Kaia seka mamos pėdomis ir išsiskiria ne vien modeliškais sugebėjimais, bet ir subtiliu stiliaus pojūčiu. Kaia perėmė mamos stiliaus pamokas ir šiandien demonstruoja nepriekaištingą stiliaus pojūtį tiek žengdama raudonuoju kilimu, tiek vaikštinėdama judriomis Niujorko gatvėmis. Kaia daugelis lygina su tokiomis manekenėmis kaip Kendall Jenner ar Hailey Bieber ir Kaia vadina modelių pasaulio ateitimi. Tiesa, nors Kaia nevengia viešumo, modeliavimas nėra jos didžiausia svajonė. Kaia viename interviu prisipažino, jog svajoja tapti garsia aktore.


Regis, šią svajonę jai gali padėti išpildyti jos dabartinis vaikinas Jacobas, kuris yra Australijos aktorius. Jis žinomas dėl savo vaidmenų „Netflix“ filmų „The Kissing Booth“ franšizėje ir HBO seriale „Euphoria“. Saldučiai Kaia ir Jacobas prieš kelias savaites pirmą kartą pasirodė viešumoje per Kino akademijos muziejaus atidarymo šventę, vykusią Akademijos kino muziejuje.


Kaia Gerber ir Jacobas Elordi
Kaia Gerber ir Jacobas Elordi
Vida PressKaia vakarui pasirinko elegantišką mados namų „Celine“ suknelę ir „Tiffany & Co“ papuošalus, o Jackobas vilkėjo elegantišką „Celine“ kostiumą, kuris jam suteikė vyriško rafinuotumo.


Kaia Gerber ir Jacobas Elordi
Kaia Gerber ir Jacobas Elordi
Vida Press


Apie tai, kad Kaia ir Jackobas - viena karščiausių dabartinių porelių, šiandien šneka daugelis. Jaunuoliai ne tik mieli, draugiški ir šilti, bet net ir panašūs vienas su kitu - daugelis teigia, kad jų veido bruožai turi panašumų, taip pat juos vienija ryškios, rudos akys. Nekantraujame pamatyti daugiau šių gražuolių kadrų drauge!


Kaia Gerber ir Jacobas Elordi
Kaia Gerber ir Jacobas Elordi
Vida PressParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis