Ilgai laukta muzikinė naujiena iš Adele: atlikėja pagaliau pristatys naują kūrinį ir vaizdo klipą (VIDEO)

Adeles naujo muzikinio kūrinio jos gerbėjai laukė net šešerius metus. Popmuzikos žvaigždė socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė 21 sekundžių nespalvotą vaizdo klipą, kuriame matoma, kaip ji į automobilio garsinį aparatą įdėjo kasetę su dainos pavadinimu „Easy On Me“. 

Po to sekė 13 sekundžių dainos instrumentinio fortepijono įžangos. Adeles „Twitter“ paskyroje rašoma, kad „Easy On Me“ muzikinis kūrinys ir vaizdo klipas bus išleistas penktadienį, spalio 15 d. Tikimasi, kad kartu su šiuo kūriniu pasirodys ir Adeles ketvirtasis albumas. 


Visame pasaulyje pasirodė plakatai ir projekcijos, pažymėti 30 numeriu, kuris, kaip tikimasi, bus labai ilgai laukto Adeles albumo pavadinimas. Pirmą valandą „Twitter“ ir „Instagram“ anonsinis Adeles dainos klipas buvo peržiūrėtas penkis milijonus kartų, o iki dienos pabaigos peržiūrų skaičius padvigubėjo. 


Pasak „La Presse“, klipas buvo nufilmuotas Kanados Rytų miesteliuose šį rugsėjį. Jį režisavo Kvebeko kino kūrėjas Xavier Dolanas, anksčiau režisavęs Adeles kūrinio „Hello“ vaizdo klipą. 2015 metų vaizdo įrašas dabar yra peržiūrėtas daugiau nei 3 milijardus kartų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis