Gražioji keliautoja Laura: „Didžiausią įspūdį keliaujant paliko vieta, kurioje jautiesi lyg patekusi į ateitį“

Pasauliniui pamišimui gerąja prasme – kelionėms - neatsispirianti vilnietė Laura Miklošiūtė socialinėse medijose sparčiai plečia sekėjų ratą. Lankydama svečias šalis mergina visuomet išlieka pasitempusi ir elegantiška, tad estetiškai nuotraukose perteikti momentai sulaukia daugybės komplimentų. Pastebėjusios Lauros Instagram paskyrą tuoj pat nusprendėme ją pakalbinti – mus visuomet domina žmonės, gyvenantys spalvingą gyvenimą, vertinantys kiekvieną akimirką ir semiantys tai, ką jiems suteikė likimas.

Merginos socialinė platforma – savotiškas gidas po gražiausius pasaulio kampelius, tad patariame tau patogiai įsitaisyti ir pasitelkus vaizduotę atsidurti ten, kur šildo saulė bei maloniai vėsina jūros vanduo. Užsuk į Lauros Instagram paskyrą štai ČIA.

Laura, turi ryškią ir pastebimą Instagram paskyrą - kada pradėjai daugiau laiko skirti paskyros administravimui, jos koregavimui, nuotraukų rinkimui?

Iš tiesų šis socialinis tinklas mane traukė, domino jau seniai, bet būtent pradėjusi keliauti nusprendžiau į tai pažvelgti kiek rimčiau. Labai norėjau perteikti spalvingą kitų kraštų kultūrą, aplankytų vietų grožį, taigi pasistengiau įamžinti akimirkas kiek originaliau nei įprastai. Iš tiesų nuoširdžiai domiuosi viskuo, kas susiję su terminu Instagram. Niekada nesitikėjau, kad šis pomėgis suteiks tiek daug galimybių ir galimybę susirasti draugų. Savo nuotraukose stengiuosi perteikti patirtus momentus, o realybėje kuo mažiau laiko praleisti su telefonu rankose.

Esi jauna, tačiau jau apkeliavai nemažai šalių. Papasakok, kurios šalys (ar miestai) tau paliko didžiausią įspūdį.

Didžiausią įspūdį, ko gero, paliko Dubajus. Važiuojant iš oro uosto į viešbutį pasijutau kaip ateityje. Niekur nesu mačiusi tokios architektūros: begalė dangoraižių, labai prabangūs pastatai. Žinoma, sužavėjo ir didžiausias pasaulyje pastatas Burj Khalifa. Karštis neapsakomas, o tai tiesiog dievinu, vanduo taip pat be galo šiltas. Ten pirmą kartą lankiausi dykumoje, kurioje jodinėjau kupranugariu. Tai iš tiesų buvo labai įdomi patirtis. Šią vasarą taip pat praleidau labai daug laiko Ibizoje, ši vieta tapo tarsi antrais namais. Sala be galo graži, žmonės labai šilti bei malonūs. Jau nekantrauju ten grįžti!

Kokie potyriai, jausmai tave apima keliaujant?

Kad ir kur keliaučiau ir, kad ir kiek kartų tą vietą būčiau aplankiusi, visada kirba tas nežinios jauduliukas! Man įdomu pažinti įvairias kultūras, pamatyti akį traukiančias vietas, paragauti skirtingas šalis reprezentuojančių tradicinių patiekalų. Kai draugai paklausia, ką noriu veikti ateityje, atsakau, kad noriu keliauti. Kad ir link kokio darbo ateityje mane vėjas nuneš, kelionės visada išliks prioritetu. Keliavimas yra viena iš didžiausių aistrų mano gyvenime, todėl jaučiuosi be galo laiminga galėdama tai daryti nuolat.

Keliaujant visuomet išlieki elegantiška bei stilinga. Kaip tau tai pavyksta, kokia yra tavo, kaip keliautojos, grožio atmintinė?

Visada sakau, kad keliaujant svarbiausia jaustis patogiai. Žinoma, kaip panelė visgi noriu atrodyti tinkamai, estetiškai, tad šiuos du dalykus tenka suderinti. Dažniausiai renkuosi tokius drabužius, su kuriais galėčiau sukurti daug derinių, tokiu būdu neperkraunu lagamino ir visada turiu ką apsirengti. Keliaudama stengiuosi pasirūpinti savo oda ir plaukais. Jeigu skrydis ilgesnis nei keturios valandos, būtinai užsidedu drėkinančią veido kaukę. Taip pat vasarą prieš eidama į dušą plaukus būtinai ištrinu kokosų aliejumi, tai suteikia mano plaukams daugiau žvilgesio. Stengiuosi naudoti tik natūralias grožio priemones. Be abejo, svarbu ir sveika mityba.

Į kokias šalis (ar miestus) svajoji (o galbūt ir planuoji!) nukeliauti?

Paskutiniu metu labai vilioja tropikų šalys - ypač Balio sala Indonezijoje. Ši sala tiesiog spinduliuoja gyvybe ir mirga spalvomis, todėl nuo pavasarinio šaltuko norėčiau pabėgti būtent ten! Būtu įdomu užkopti į veikiantį Agung’o ugnikalnį, pasigrožėti ten esančiais kriokliais. Žinoma, traukia ir didysis Niujorkas, miestas, kuris jau seniai mano bucket liste, ir mažesnės, bet ne ką prastesnės vietos, tokios kaip Sardinija ir Paryžius.

Ar keliaujant tau pavyksta susirasti naujų draugų, su kuriais malonu palaikyti ryšį ir grįžus į Lietuvą?

Viena iš priežasčių, kodėl mėgstu keliauti ir yra naujos pažintys. Keliaujant labai svarbu nebijoti ir išdrįsti bendrauti su aplink tave esančiais žmonėmis. Tvirtai galiu sakyti, kad turiu draugų iš viso pasaulio, su kai kuriais net tenka dažnai susitikti! Turbūt smagiausia tokių pažinčių pusė yra neplanuoti susitikimai su seniai matytais draugais įvairiose pasaulio vietose. Visada malonu išgirsti naujus pasakojimus bei pasidalinti savo patirtimi.

Kelionės žavi, tačiau gimtinė taip pat turi nuostabių, širdžiai mielų kampelių. Ką dažniausiai laisvalaikiu veiki Lietuvoje?

Grįžusi į Lietuva stengiuosi daugiau laiko praleisti su draugais, esančiais čia, šeima, kurios labai pasiilgstu. Leisdama laiką namuose noriu atsipūsti ir pailsėti nuo tų nesibaigiančių nuotykių, todėl laiką dažniausiai leidžiu ramiai. Vis dėlto nesu labai ramios prigimties, todėl vos iškilus kokiai idėjai puolu ją įgyvendinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis