Motinystės atostogos: 7 idėjos, kaip padidinti pajamas neišeinant iš namų

Jau kuris laikas verslo rinką valdo internetinis verslas, kurio mąstas visame pasaulyje auga nesuvaldomu greičiu. Tai ypač lengva pastebėti paskutinius dvejus metus, kuomet pasaulyje siaučia pandemija

Nors pandemija turėjo daug neigiamos įtakos žmonijai, tačiau ji kartu ir atvėrė daugumai žmonių akis. Norėdami gerai gyventi ir uždirbti, galite dirbti sau ar net įkurti nuosavą verslą internete. O kad tai padarytumėte, neprivalote dirbti iš biuro.


Ši tema aktuali ir kai kurioms motinystės atostogų išėjusios mamos, kurioms norisi papildomos veiklos. Šiandien norime pasidalinti 7 veiklų idėjomis, kurios padės realizuoti save ir padidinti esamas šeimos pajamas.


1. Pradėkite rašyti tinklaraštį


Nors yra žmonių, kurie sako, kad tinklaraščių rašymas seniai nebėra populiarus, drįstume jiems paprieštarauti. Tai puikus būdas tiek realizuoti save, tiek užsidirbti papildomai.


Pirmiausia pradėkite nuo idėjos: apie ką rašysite? Kokio tipo turinį publikuosite ir kas bus jūsų pagrindinė tikslinė auditorija? Kitas svarbus žingsnis nepamiršti, kad turinys turi būti kokybiškas bei pastovus, kitu atveju galite prarasti savo sekėjus. Taip pat nepamirškite įterpti ir vizualinių elementų, kad dar labiau įtrauktumėte savo skaitytojus. 


Svarbiausias žingsnis tinklaraščio monetizavimas. Norėdamos užsidirbti iš tinklaraščio rašymo, galite daryti produktų ar paslaugų apžvalgas, kreiptis į specifinius prekinius ženklus dėl bendradarbiavimo, aktyvuoti Google AdSense paskyrą ar net prekiauti tam tikrais produktais. 


2. Tapkite nuomonės formuotoja


Jei mėgstate leisti laiką Instagram socialinėje platformoje bei sekate įvairius nuomonės formuotojus, tuomet ši sritis jums gerai pažįstama ir jūs taip pat galite ją išbandyti.


Iš pradžių jums reikės pasirinkti, kokia bus jūsų niša: ar norėsite kurti turinį apie laimingą motinystę, o galbūt apie kažką visiškai kito, kaip jogos treniruotės ar kitas jūsų mėgstamas hobis?


Kuomet apsispręsite, pradėkite dirbti ties turinio kūrimu ir stenkitės, kad šis būtų pastovus. Labai svarbu, kad daugiausia dėmesio skirtumėte Instagram Istorijoms, kadangi būtent šios pasiekia didžiausią peržiūrų procentą.


3. Investuokite į kriptovaliutas


Besidominčioms ilgalaikėmis investicijomis, vienas iš būdų įgyti papildomų pajamų – tai investavimas į kriptovaliutas. Žinoma, visuomet prisiminkite, kad kriptovaliutų rinka nuolat kinta ir nepasižymi pastovumu, todėl, prieš investuodami, plačiau pasidomėkite, kokia šiuo metu situacija kriptovaliutų rinkoje.  


Populiarių kriptovaliutų, tokių kaip Ripple ir Bitcoin, kainų pokyčius bei svyravimus galite sekti įvairiose platformose, kurios siūlo įsigyti kriptovaliutas ir jas saugoti.


4. Atidarykite virtualią kepyklėlę


Jei mėgstate gaminti saldumynus, Facebook ar Instagram platformoje (arba abejose) galite atidaryti savo virtualią kepyklėlę. 


Pirmiausia, susikurkite paskyrą bei sugalvokite jai pavadinimą. Kaip ir minėta anksčiau, reikės rimtai dirbti ties turinio kūrimu, tačiau nepamirškite ir savo būsimo prekinio ženklo sklaidos: naudokitės mokamų Facebook reklamų suteikiamomis jūsų tikslinės auditorijos pasiekiamumo galimybėmis. 


Kiek vėliau, kai sulauksite reguliarių užsakymų bei turėsite pakankamai sekėjų, galite pradėti prekiauti su kepiniais susijusiais produktais, tokiais kaip silikoninės formelės keksiukams ar papuošimai tortams.


5. Tapkite virtualia asistente


Toms, kurios esate jaunos mamos ir dar nespėjote įgyti norimos darbo patirties dabar puikus metas tai padaryti. Dirbama virtualia asistente, galite dirbti su daugybe skirtingų projektų bei įmonių, vadinasi, turite šansą įgyti patirties įvairiausiose srityse.


Kokius darbus bei užduotis atliksite, priklausys nuo to, kokią kompaniją pasirinksite. Virtualūs asistentai dažnai padeda įmonėms tvarkyti internetines svetaines, sukelti į jas naujus produktus, suvesti duomenis ir atlikti panašias užduotis.


6. Rašykite straipsnius


Jei mėgstate rašyti, galite padėti turinio kūrimo agentūroms kurti tekstus svetainėms, tokius kaip produktų aprašymai bei tinklaraščio įrašai.


Toms iš jūsų, kurios domitės socialiniais tinklais ir juose praleidžiate nemažai laiko, gali pasirodyti įdomu išbandyti turinio kūrėjos darbą ruošiant turinį socialinių tinklų įrašams.


7. Pradėkite karjerą YouTube platformoje


Statistika rodo, kad vaizdo įrašai šiuo metu pati populiariausia turinio forma. Jei turite tam tikrą pomėgį, talentą ar gerai išmanote tam tikrą veiklos sritį ir šiomis žiniomis mielai pasidalintumėte su kitais, jums tereikia susikurti paskyrą ir pradėti dirbti ties turiniu.


Nesijaudinkite dėl filmavimo įrangos, kadangi šiuolaikinių mobiliųjų telefonų kameros pilnai užteks. Taip pat nepamirškite savo turinio reklamuoti įvairiuose socialiniuose tinkluose.

Užsakymo nr.: PT_69850

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis