Kaip šiandien atrodo buvusi jaunimo numylėtinė, atlikėja Avril Lavingne?

Nemažai jaunų merginų (ir vaikinų!) užaugo kartu su maištingosios Avril Lavigne (34 m.) dainomis. Apie gražuolį skeiterį dainavusi Avril savo šlovės metais buvo viena labiausiai sekamų jaunųjų žvaigždučių.

„Sk8er Boi“, „Complicated“, „Girlfriend“ ir dar daug kitų hitų jai pelnė pasaulinę šlovę - mergaitės aklai kopijavo jos maištaujantį stilių, akis piešė juodu pieštuku ir fotografuodavosi nustatydamos firminę Avril išraišką - nutrūktgalvišką pozą iškištu liežuviu ir rock pirštų kombinacija.


Avril Lavigne
Avril Lavigne
Vida Press


Deja, Avril populiarumą nusinešė Kardashian klano ir duck facų banga. Šiuo metu Avril trisdešimt ketveri, tačiau ji visa dar išliko kieta maištininke - groja koncertuose kartu su grupe ir pradžiugina savo ištikimiausius gerbėjus naujais singlais. Visgi tokio populiarumo kaip anksčiau jie nebesulaukia..


Avril - žvaigždė, atradusi amžinos jaunystės paslaptį, mat scenoje ji iki šiol atrodo lyg ta pati jauna mergaitė, kuri kadaise šlavė visus apdovanojimus tuometiniuose muzikiniuose šou. Trisdešimt ketverių Avril spintoje vis dažniau atsiranda suknelių ir dailių batelių. Regis, maištininkė pamažu virsta moteriška ir elegantiška dama! Žinoma, su savitu, jaunatvišku prieskoniu.


Avril Lavigne
Avril Lavigne
Vida PressAvril Lavigne
Avril Lavigne
Vida Press
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis