Astrologinė prognozė gegužės 11-ajai, antradieniui

AVINAS. Nesusitvarkę praktinių dalykų negalėsite tikėtis harmoningos dienos. Tikėtina, kad dalykiniai, verslo susitikimai bus kupini įtampos, teks priimti atsakingus sprendimus.


JAUTIS. Tikriausiai šiandien pasinersite į konkrečius reikalus, rimtą darbą. Jeigu turite gerų sumanymų ir pakankamai drąsos, nedvejodami veikite. Jeigu ne, labiau pasitikėkite savimi ir kaupkite žinias.


DVYNIAI. Šiandien sunku bus laikytis dienotvarkės. Gali pasikeisti kai kurie planai, neįvykti susitikimai. Tačiau neblogai seksis meninė veikla ir tai, kam reikalinga ramybė, susikaupimas.


VĖŽYS. Visą dieną intensyviai bendrausite. Galimos neracionalios išlaidos. Turėtų pavykti pasirašyti paruoštas sutartis, sustiprinti dalykinius ir draugystės ryšius.


LIŪTAS. Rytas gali būti keblus dėl dalykinių ar bendravimo nesklandumų. Tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas. Visgi puikiai suprasite, ką turite daryti, kad situacija neblogėtų.


MERGELĖ. Šiandien neblogai seksis tiems, kurie turi įdomių idėjų ir yra pasirengę dėl jų pakovoti. Tik mokėkite atskirti realias idėjas nuo pavojingų iliuzijų. Geras metas susitikimams su atvykusiais iš užsienio.


SVARSTYKLĖS. Šiandien turėtumėte neblogai orientuotis jus supančiame pasaulyje. Atlikite neatidėliotinus reikalus, peržiūrėkite ir sutvarkykite finansinius dokumentus.


SKORPIONAS. Tikriausiai šiandien sėkmingai išsiaiškinsite meilės ar draugystės srityse kilusius nesusipratimus. Tai gali padėti labiau suartėti su dominančiu žmogumi.


ŠAULYS. Diena gana nelengva. Bus paprasčiau, jei energiją skirsite seniems darbams užbaigti. Naujus finansinius sandorius, derybas verčiau atidėkite. Prioritetą teikite sveikatai.


OŽIARAGIS. Šiandien stenkitės pareigingai dirbti, venkite ekscentriškumo, avantiūrų. Šį vakarą prasidės jaunatis, o tai reiškia, kad iki vakaro pravartu užbaigti senus įsipareigojimus ir tuomet mintyse dėlioti naujas gaires, kalbėti apie meilės jausmus.


VANDENIS. Bet koks persitempimas, nervingos situacijos akivaizdžiai kenks sveikatai, todėl mokėkite suderinti pareigas ir poilsį. Jūsų pagalbos gali prireikti tėvams, draugams.


ŽUVYS. Daug bendraudami, visur kaišiodami nosį, nepamirškite būtiniausių pareigų. Diena bus nelengva tuo atveju, jeigu reikės laikyti egzaminą, įskaitą, imti/teikti interviu ar pan. Guos tai, kad tai atlikę tarsi nusimesite nemalonią naštą.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis