Astrologinė prognozė gegužės 8-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Iš ryto galite pasijusti nekaip dėl išgirstų priekaištų, jog nevykdote kažkokių įsipareigojimų. Nesileiskite įtraukiami į konfliktus, saugokitės ugnies. Įdienojus emocijos niekur nedings, bet ramins gardus maistas, jauki aplinka, gamta.


JAUTIS. Asmuo, kurio dėmesio visiškai nesitikėjote, gali suintriguoti savo elgesiu. Regis, jus praturtins meditacijos, filosofiniai apmąstymai. Labiau pasaugokite sveikatą, nes gali paūmėti senos ligos.


DVYNIAI. Būsite aktyvūs ir neramūs. Spontaniškai galite nerti į kažkokią veiklą, užmegzti ar nutraukti svarbius jums ryšius. Jeigu gebėsite kitus suprasti ir pateisinti, šiandieniniai pokalbiai nenuvils nei jūsų, nei pašnekovų.


VĖŽYS. Šiandien stengsitės kaupti reikiamas žinias, išsinagrinėti dominančią temą, klausimą. Galbūt mėginsite susisiekti su nusimanančiu asmeniu, kad jums paaiškintų. Raskite laiko atsipalaiduoti, pasirūpinti sveikata.


LIŪTAS. Jums tikrai nesinorės būti įprastoje aplinkoje ir apsiriboti rutina, šeimos ratu. Ieškosite įdomesnių laisvalaikio leidimo būdų. Visgi kai kuriems teks įtemptai mokytis, rašyti.


MERGELĖ. Naujovių nenusimato, tačiau gali atsirasti išlaidų namų ar verslo reikmėms. Sunkoka bus apsispręsti, kas naudingiau ir patogiau, jei teks pirkti apdailos medžiagas, komforto prekes, tęsti remontą. Saugokite sveikatą.


SVARSTYKLĖS. Gana komplikuota diena, nes sunku bus atsikratyti negatyvių jausmų - pavydo, pesimizmo. Pasiseks tiems, kuriems sekasi meilėje, nes ji geriausiais vaistas. Svarbu elgtis taikiai, draugiškai. Galbūt išsispręs senos skolos klausimas.


SKORPIONAS. Kalbos suksis apie sveikatą, mitybą, ūkinius reikalus. Galbūt mėginsite namuose įvesti nepriekaištingą tvarką. Pats metas labiau pasidomėti ir savo sveikata, mityba, gerinti gyvenimo sąlygas.


ŠAULYS. Jeigu pavyks užglaistyti kai kurias finansines spragas, jums iš karto palengvės. Nusimato pramogos, kurios nemažai kainuos, bet suteiks džiaugsmo jums arba jūsų vaikams.


OŽIARAGIS. Jeigu stengsitės atsiriboti ir elgsitės savanaudiškai, jūsų nesupras artimieji. Galbūt dėl kažkokios priežasties imsite kitaip žvelgti į žmones, kurie anksčiau kėlė pasitikėjimą arba, atvirkščiai, nepasitikėjimą.


VANDENIS. Su kitų pagalba kažką svarbaus galite nuspręsti dėl turto, pinigų. Regis, būsite kurstomi kažką pirkti, parduoti, įkeisti ar nuomoti. Stenkitės atskirti gerus patarimus nuo niekam tikusių.


ŽUVYS. Rūpesčiai niekur nedings, tačiau trumpam atsitrauks. Malonūs pirkiniai, gurmaniškas maistas neabejotinai taisys nuotaiką. Pasimėgaukite tuo pagal galimybes, bet nepraraskite saiko.


Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis