Pamatyk pirma: kadrai iš serialo Emilija Paryžiujeantrojo sezono filmavimo aikštelės!

Jei tave sužavėjo „Emilija Paryžiuje“ ( „Emily In Paris“) serialas su garsiąją aktore Lily Collins, tuomet turbūt su nekantrumu lauki antrojo serialo sezono. Gera žinia - jis šiuo metu jau filmuojamas Šiaurės Prancūzijoje, Saint-Jean-Cap-Ferrat regione.

Gegužės trečiąją dieną prasidėję filmavimai įgauna pagreitį - į Prancūziją atvykusi amerikiečių aktorė intensyviai filmuojasi ir, regis, linksmai leidžia laiką filmavimo aikštelėje. Entuziastingą amerikietę Emilę seriale vaidinančiai Lily Collins į vaidmenį įsijausti nėra pernelyg sudėtinga - ir realiame gyvenime Lily yra šmaikšti ir spinduliuojanti gerą nuotaiką. Atrodo, kad savo teigiama energija ji užburia visą filmavimo komandą!


Tiesa, kuomet antrasis serialo sezonas išvys dienos šviesą ir mes pagaliau galėsime pamatyti, kas toliau laukia žaviosios Emilės, dar nėra žinoma. Serialo kūrėjai iki šiol nepaskelbė konkrečios serialo serijų paleidimo datos, tačiau galima spėti, jog serialas žiūrovų ekranus pasieks rudenį.


Iki tol belieka kantriai laukti ir stebėti serialo filmavimo užkulisius - galbūt jie pasufleruos, kas antrajame sezone laukia amerikietės, atvykusios į Prancūziją?
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis