Modelio Caros Delevingne transformacijos: nebepažįsta net artimieji! (FOTO)

Modelis Cara Delevingne jau kurį laiką plaukus dažydavo šviesiais dažais. Pavasaris - pasikeitimų metas, todėl Cara nutarė pakeisti pabodusią plaukų spalvą ir iš ryškios blondinės tapo brunete.

Vos pasidalinusi Instagram kanale savo nuotrauka su naująja šukuosena, Cara kaipmat sulaukė daugybės komplimentų iš savo gerbėjų. Gerbėjai gyrė natūralią Caros išvaizdą ir teigė, jog dabar Cara atrodo subtiliau, o kartu - moteriškiau. Nors daugeliui buvo įprasta Carą matyti kaip šviesiaplaukę, naujasis jos įvaizdis, regis, kaip tik jai skirtas. Natūralią plaukų spalvą atgavusi Cara plaukus pagyvino šviesiomis sruogelėmis, kad įvaizdis nebūtų nuobodus.


Po kelių savaičių Cara pasirodė gerbėjams su dar labiau patamsėjusia plaukų spalva. Šiandien Cara ne švelnių bruožų šviesi brunetė, o fatališka tamsiaplaukė! Vos pasirodžius naujiesiems Caros kadrams internete, modelį užplūdo komplimentų gausa - daugelis gyrė Caros plaukų stilisto darbą ir teigė, kad tamsūs plaukai išryškina nuostabius modelio veido bruožus, o pačiam įvaizdžiui suteikia brandumo.


O tau ar pavyksta atpažinti, jog tai ta pati Cara?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis