STILIAUS ANKETA. Mados tinklaraštininkė Gabrielė Gzimailaitė: 5 ryškiausios šiltojo sezono mados tendencijos

Iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą gyventi grįžusi mados tinklaraštininkė Gabrielė Gzimailaitė ir savo gimtinėje išlieka stilinga ir skoninga. Gabrielę šiandien galima sutikti vaikštinėjančią Vilniaus gatvėmis - nepastebėti merginos neįmanoma, nes ji visuomet atrodo puikiai! Nors Gabrielė seka naujausias mados tendencijas, aklai jomis nesivadovauja ir atsirenka tai, kas iš tiesų jai tinka ir traukia akį.

Stilinga mergina nėra linkusi investuoti į drabužius, kuriais pasipuoš tik vieną sezoną. Priešingai, Gabrielė savo garderobą stengiasi papildyti ilgaamžiais drabužių deriniais, kurie neišeitų iš mados vos po metų. Apie naujausias šiltojo sezono stiliaus tendencijas, mėgstamiausias elektronines parduotuves ir ryškiausias stiliaus klaidas, Stiliaus anketoje kalbamės su pačia Gabriele!


Trumpai papasakok, kokiais drabužiais, avalyne ar aksesuarais papildei savo pavasario garderobą?


Kadangi pavasario Lietuvoje, galima sakyti, beveik nebūna, todėl iš karto peršokame į vasaros sezoną, kol kas savo šiltojo sezono garderobą tik pildau. Norisi, jog spintoje atsirastų daugiau spalvų, daugiau raštų. Labai mėgstu gėlėtas sukneles, sijonus, tad dairausi kažko gražaus, stilingo, bet tuo pačiu to, kad nepabostų per vasaros sezoną ir galėčiau tuo drabužiu, aksesuaru ar batais pasipuošti ir kitais metais.Kokias penkias ryškiausias šiltojo sezono mados tendencijas išskirtum?


  • Ryškesni, išraiškingos formos akiniai nuo saulės  • Sandalai (angl. dad sandals)
  • Kepurės su snapeliu
  • Dryžuoti drabužiai  • Plačios kelnės
View this post on Instagram

A post shared by Gabriele Gzimailaite (@gabrielegz)
Kokios yra tavo mėgstamiausios elektroninės drabužių parduotuvės?


Tiesą pasakius, internetu apsipirkti man labai nepatinka.... Mane tiesiog migdo internetinė drabužių paieška. Na, bet jei vis dėlto nusprendžiu apsipirkti internetu, tuomet lankausi Mango, Zara, H&M, Mytheresa ir Wconcept elektroninėse parduotuvėse.
View this post on Instagram

A post shared by Gabriele Gzimailaite (@gabrielegz)

Kokias užsienio mados ikonas seki Instagrame, kurios yra tavo mėgstamiausios?


Jų seku tikrai labai labai daug. Vis dėlto šiuo metu išskirčiau Felicia Akerstrom (Instagram @fakerstrom) ir Alex Rivière ( Instagram @ariviere)


Kokia dabar madinga stiliaus tendencija tau atrodo visiškai nesuprantama ar nepatraukli?


Džinsai žemu liemeniu vėl grįžta į madą, tačiau, manau, nėra daug žmonių, kurie šia tendencija žavėtųsi (šypsosi). Manau, kad ši tendencija turėtų taip ir pasilikti 2000 - uosiuose...


Kokia, tavo nuomone, yra pati didžiausia stiliaus klaida, kurios geriau nekartoti?


Manau, didžiausia stiliaus klaida yra ta, jog yra rengiamasi ne pagal savo figūros tipą. Labai svarbu yra išmokti rengtis pagal savo figūros tipą ir nesivaikyti madingų tendencijų, kurios, gali būti, yra visai netinkamos konkrečiam figūros tipui. Svarbu išlaikyti savo individualumą ir įsigyti tokius aprangos derinius, kuriais būtų galima pasipuošti dar ne vieną sezoną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis