Naujas rudens muzikinis hitas: Speechy įrašė dainą su atlikėju iš Afrikos


Jaunas muzikos kūrėjas Speechy nėrė į tarptautinį muzikos nuotykį – įrašė dainą kartu su garsiu reperiu LetshohlaJr iš Lesoto Karalystės pietų Afrikoje.

Pirmoji mintis: nedidelė ES šalis ir maža Karalystė Afrikoje – kaip tai įmanoma?; bet muzika griauna visas sienas, nes yra universali kalba, kurią supranta visi”, – sako Speechy pseudonimu prisistatantis Justas Šiburkis.


Kiek nostalgiška ir įkvepianti daina The Effect” – plačiąja prasme – yra apie kasdienes žmogaus pastangas tobulėti, o vaizdo klipe pinasi gražiausi Lesoto ir Lietuvos vaizdai:

Sukurti dainą kartu su tokios tolimos ir skirtingos kultūros atstovu, mano nuomone, yra didesnis iššūkis nei padainuoti su vienu iš Lietuvos atlikėjų”, – sako Speechy.


Visa tai būtų neįmanoma be socialinių tinklų.


Atlikėjai susipažino socialiniame tinkle Instagram”, kai Justas Šiburkis atsitiktinai pastebėjo LetshohlaJr dainą „No Air”, skirtą judėjimui „Black Lives Matter”, ir pasidalino ja su sekėjais savo „YouTube” kanale „Speechless”.


Vaikinai pradėjo susirašinėti ir bendraujant gimė sumanymas kartu įrašyti dainą. Repo atlikėjas iš Afrikos atsiuntė dainos melodiją ir įdainuotą pirmąją dalį, o savo solo sukurti Speechy turėjo laisvę pats. Dainos derinimas užtruko apie savaitę. „The Effect” priedainį dainuoja kūrėja Nidiana taip pat iš Lesoto.


„Pažangios informacinės technologijos drastiškai keičia būdus, kaip dabar yra

kuriama muzika, kaip jos klausomasi ir kaip atrandami įdomūs atlikėjai”, – pabrėžia Justas Šiburkis.

Beje, rugsėjo 1-ą dieną LetshohlaJr išleido savo naują albumą „The Butterfly Effect", į kurį įtraukta ir su lietuviu įrašyta daina. Visą albumą pasiklausyti galima internete.


Mūsų muzikinis susitikimas – tiesiog išsipildęs drugelio efektas”. Chaoso teoretikai teigia, kad net ir smulkūs drugelio sparnų virpėjimas vienoje vietoje gali sukelti žymius pokyčius toli nutolusioje vietoje”, – Speechy netiki atsitiktinumu.


Dabar muzikos kūrėjai svajoja kada nors, po pandemijos, pamatyti vienas kito šalis ir kartu padainuoti gyvai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis