28 - ąjį gimtadienį atšventusi Selena Gomez spindi laime: galbūt kalta meilė?

Praėjusią savaitę gimtadienį šventusi, o savaitgalį draugų būryje sukaktį paminėjusi Selena Gomez Instagramo paskyroje pasidalino jaukia asmenine fotografija.

Retokai asmeniniais kadrais socialinėje medijoje besidalinanti Selena sulaukė daugybės teigiamų komentarų po nuotrauka. Selenos gerbėjai rašė, jog atlikėja atrodo laimingesnė ir harmoningesnė nei bet kada anksčiau. Taip pat - sveikesnė. Selena ilgus metus kovoja su autoimunine liga vilklige, kuri sukelia tokius negalavimus kaip silpnumas, svorio pokyčiai, depresija, nemiga.


Regis, šiuo metu Selena nesiskundžia sveikatos sutrikimais, kuria muziką ir, kai kurių gerbėjų teigimu, net gali būti įsimylėjusi. Nors oficialios žinios apie santykius po išsiskyrimo su atlikėju Justinu Bieberiu Selenos gerbėjai nesulaukė, artimi Selenai šaltiniai teigia, jog atlikėja jau kuris laikas susitikinėja su vienu ypatingu žmogumi.


Ar šios kalbos iš tiesų yra tiesa, paaiškės ateityje, tačiau faktas lieka faktu - Selenos daugelis jau seniai nematė taip puikiai atrodančios ir nepaleidžiančios šypsenos iš veido. Ech, kad tik šios puikios nuotaikos priežastis būtų nauja meilė!View this post on Instagram

In the yard, in my @PUMA unity shoes clearly 😊

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) onParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis