Po šiais 5 Zodiakais gimusių grožiui 2020 m. nebus ribų

(2)

Jei tave dažnai pavadina gražuole, tikėtina, savo Zodiaką rasi šiame sąraše. Unikalios savo išvaizda, kerinčios vidiniu grožiu - tokios kitais metais bus tos, kurios gimė po šiais Zodiakais. Jos yra pačios gražiausios merginos ir kada nors bus žaviausios moterys. Visomis prasmėmis.

JAUTIS. Jautės siejasi su kuklumu, subtilumu, tačiau spinduliuojamu ypatingu moteriškumu. Jos yra drąsios, kalbios, joms nesunku parodyti susižavėjimą ar dėmesį, jos nėra tylenės. Natūralus, įgimtas grožis ir jų nepaprastas bendravimas lemia, jog jos vertos gražuolių titulo. Jos ušsiskiria nepaprastu žavesiu ir pasižymi išskirtiniu stiliaus pojūčiu - jos puikiai žino savo figūros privalumus bei trūkumus, todėl visada puikiai atrodo. Ateinančiais metais jos sudarys nepriekaištingą įspūdį.


SVARSTYKLĖS. Svarstyklės nėra įkyrios gražuolės ar pamaivos. Jos tvirtai žino, jog yra gražios, tačiau naudojasi ne savo grožiu, o prigimtinėmis proto savybėmis. Tai gražių ir protingų merginų komplektacija. Iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Kūno grožis - vienas svarbiausių dalykų jų gyvenime, tačiau tikrai nėra pirmoje vietoje. Ateinančiais metais jos sudarys nepriekaištingą įspūdį.


ŠAULYS. Šios merginos iš kitų išsiskiria ir tuo, jog yra apdovanotos puikiomis manieromis, kurios aplinkinius labai žavi. Jų plaukai - itin sveiki, todėl atidi priežiūra jų grožiui išlaikyti nėra būtina. Šios merginos patraukia žvilgsnius savo ryškumu - juoda spalva nėra jų mėgstamiausia, jos dievina rengtis ryškiai ir nevengia atkreipti dėmesio. Tai itin traukia priešingą lytį, kuriai jau yra pabodusi pilkuma. Todėl jei gatvėje matai spalvingai ir drąsiai apsirengusią merginą - tikėtina, ji yra Šaulė. Ateinančiais metais jos sudarys nepriekaištingą įspūdį.


SKORPIONAS. Skorpionės kitais metais negalėtų nesuspindėti neįtikėtinu grožio bei charizma. Gamta joms dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Joms visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose - užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą. Skorpionės dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Jos visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui jos atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, tad į jas norisi žiūrėti ir žiūrėti. Ateinančiais metais jos sudarys nepriekaištingą įspūdį.


VANDENIS. Gražios tiek vidumi, tiek išore - kilnios, taurios, išlaikančios paslaptį, subtilios, tačiau kartu mėgstančios dėmesį ir gebančios jį pelnyti. Terminas graži moteris atspindi Vandenes - jos geba būti švelnios, išlaikančios moteriškumą, bet kartu gali pastovėti už save, apginti savo poziciją ir išlaikyti tvirtumą. Šios merginos žino, kaip svarbu puoselėti savo išvaizdą, jos niekada nevirs tuštutėmis lėlytėmis, kurioms rūpi vien tik išorinis pavidalas. Vandenės nepasiliks makiažo, plastinių operacijų, gražių drabužių ar aksesuarų pasaulyje, nes žino, jog tikrasis žavesys yra charizmatiškumo, bendravimo ir būdo visuma. Ateinančiais metais jos sudarys nepriekaištingą įspūdį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis