O ne! Subyrėjo dar viena svajonių pora: šį kartą liūdesys neapsakomas (FOTO)

Vakar pasklidus žiniai apie atlikėjų Selenos Gomez ir Justino Bieberio skyrybas niekas net nesitikėjo šiandieninės naujienos - byra dar viena tobula laikyta jaunimo pora, kuri ilgą laiką buvo įvardinama kaip pačia tvirčiausia ir stabiliausia.

Negrosime tavo nervais ir iš karto atskleisime kortas - tai tobulieji modelis Gigi Hadid ir atlikėjas Zaynas Malikas! Žvaigždės, kurios viena kita palaikė sunkiausiais momentais, pralinksmindavo, kai būdavo būtina, suteikdavo paramą prieš svarbius gyvenimo įvykius, galiausiai net panašiai rengdavosi, nusprendė pasukti skirtingais keliais po dviejų metų draugystės.

Tai štai kodėl tiek Gigi, tiek Zaynas pastaruoju metu rodėsi tarsi žemę pardavę ir ganėtinai retai pasirodydavo kartu viešuose renginiuose. Abu poros nariai šiuo metu neįtikėtinai sulysę, tad visko gali būti, jog tokiam jų svorio mažėjimui didžiausią įtaką padarė pašliję santykiai ir fronte besišviečiančios skyrybos.

Gigi Hadid ir Zaynas Malikas
Gigi Hadid ir Zaynas Malikas
Vida Press

Tiek Zaynas, tiek Gigi vienas apie kitą visuomet atsiliepdavo tik teigiamiausiais žodžiais. Gigi girdavo Zayno gebėjimą išklausyti, tobulą humoro jausmą, o Zaynas žavėdavosi garsiojo topmodelio ryžtingumu ir narsa. Jaunuolius siejo ne vien fizinė aistra - kartu Gigi ir Zaynas diskutuodavo iki išnaktų, vakarieniaudavo su vienas kito šeimos nariais bei planavo ateitį.

Smalsu, kas gražuoliams pakišo koją išsaugoti romantišką sąjungą? Kaip visuomet, įtemptas darbo grafikas. Zaynas su Gigi matydavosi vis rečiau ir rečiau, mat Zayno solinė karjera kiek sustojo, o Gigi modelio veikla įgavo milžinišką pagreitį. Po pasaulį nuolatos skraidydama Gigi nebegalėjo išsaugoti tvirto ryšio tarp jos ir Zayno, kuris laukdavo mylimosios JAV. Žinoma, negalima nusakyti tikslios poros išsiskyrimo priežasties, mat dažna pramogų pasaulio pora nesutarimus, ginčus ir išdavystes maskuoja po viešu terminu: užimti tvarkaraščiai.

Gigi Hadid ir Zaynas Malikas
Gigi Hadid ir Zaynas Malikas
Vida Press

Labai gaila, jog tobula vadinta pora nusprendė skirtis. Belieka palinkėti abiejoms pusėms tvirtai išgyventi skaudų gyvenimo etapą ir pakėlus galvą pasitikti naują - juk jie jauni, žavūs ir be galo talentingi! Tad Gigi ir Zaynui viskas dar prieš akis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis