Patarimai, kaip žiemą išlaikyti gražiai įdegusį kūną

Palaikyti gražų, tolygiai įdegusį kūną žiemą ne retai moteriai yra nemenkas iššūkis. Vasaros metu įgautas įdegis atėjus šaltajam sezonui pradeda blyškėti, oda išsausėja ir tampa ne tokia lygi. Savaiminio įdegio priemonės yra puiki natūralių saulės spindulių alternatyva. 

Ypač merginoms, kurios yra alergiškos saulei ar nori išvengti ankstyvų odos senėjimo ženklų, bet taip pat nori ir džiaugtis sveika, lengvai įdegusia oda bet kuriuo metų laiku. Norint garantuoti tolygų ir nepriekaištingą įdegį labai svarbu tinkamai paruošti savo kūno odą. Dermatologinės kosmetikos „Bioderma“ atstovai pateikia keletą patarimų kaip tinkamai paruošti odą, kad įdegis ne tik tolygiai pasidengtų, bet ir išliktų kuo ilgesnį laiką.


Kad oda būtų tolygi ir glotni, prieš procedūrą nušveiskite kūną


Vertėtų įsidėmėti, jog svarbiausia tolygaus ir natūraliai atrodančio įdegio sąlyga yra tolygi oda. Tam, kad ji būtų kuo lygesnė, prieš naudojant bet kokią savaiminio įdegio priemonę, būtina nušveisti odą. Šveitimas pašalina negyvas odos ląsteles, oda tampa glotni ir lygi, todėl ir įdegio priemonė dengiasi kur kas tolygiau, o rezultatas išlieka ilgesnį laiką. Renkantis odos šveitimo priemonę specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į savo odos tipą bei šveitiklio intensyvumą. Jeigu jūsų oda jautri ar išsausėjusi, rekomenduojama rinktis kuo švelnesnį šveitiklį, kad jis nesužalotų odos paviršiaus, o jeigu turite normalią ar riebesnę odą, galite rinktis ir intensyvesnes šveitimo priemones.Mergina, įdegis
Mergina, įdegis
Shutterstock nuotr.Įdegis dengsis tolygiau ir išliks ilgiau, jei oda bus sudrėkinta


Nušveitus odą būtina ją pamaitinti ir sudrėkinti. Sveika, minkšta ir sudrėkinta oda efektyviau pasisavina įdegio priemonę, ji dengiasi tolygiai, nepalieka dėmių ant išsausėjusių kūno vietų (paprastai sausiausios kūno vietos būna alkūnės bei keliai, todėl šias vietas vertėtų drėkinti intensyviau). 


Atkreipkite dėmesį į savaimino įdegio priemonės sudėtį ir tekstūrą


Savaiminio įdegio priemonių efektyvumas priklauso nuo jų sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų bei priemonės konsistencijos. Vienos lengviausiai naudojamų dirbtinio įdegio priemonių yra purškiamos. Šios priemonės tiks net ir pradedantiesiems, nes jos lengviau ir tolygiau pasiskirsto ant kūno, nepalieka žymių ir greitai susigeria į odą.


Viena tokių – naujoji „Bioderma Photoderm Autobronzant“ purškiama bronzinio įdegio priemonė. Šis produktas kūnui ne tik suteikia natūralų įdegio atspalvį, bet ir drėkina odą bei itin ilgai išsilaiko. Lengvos tekstūros priemonė tuoj pat susigeria, tad nepalieka dėmių ant drabužių ar patalynės. Ši priemonė yra tinkama tiek kūnui, tiek veidui.Photoderm Autobronzant


Savaiminio įdegio purškalas su ilgalaikiu drėkinamuoju poveikiu


Palaipsniui suteikia tolygų bei natūralų įdegį kartu drėkindamas odą


Išskirtinės aksominės tekstūros purškalas tuoj pat susigeria ir nepalieka žymių


Kelių pozicijų purkštukas padeda tolygiai paskirstyti priemonę ant odos ir pasiekti sunkiai prieinamas vietas


Švelnaus kvapo, neužkemša porų.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis