Australijoje gyvenanti Karolina: atvykus į tobuląjį žemyną teko ne kartą verkti (FOTO)

Gyvenimą tolimojoje Australijoje daugelis prilygina tobulybei – visus metus idealios oro sąlygos, atsipalaidavę, liberalūs žmonės, unikali architektūra bei išskirtinio grožio gamta. Lietuvaitė Karolina Ežerskytė visa tai regi ne vaizduotėje: kadaise į Londoną išvykusi mergina suvokė, jog jos gyvenimas neapsiribos Europa, todėl ji nusprendė ieškoti laimės Australijos žemyne.

Keliautojos siela pasižyminti Karolina šiuo metu intensyviai plečia savo Instagram socialinės paskyros sekėjų ratą ir, regis, tai jai pavyksta padaryti be didelio vargo – kas netrokšta sekti paskyros, kurioje kasdien pinasi unikalūs gamtos motyvai, saulėto oro įkvėpti drabužių deriniai bei žydrut žydrutėlės pakrantės vaizdai?

Su Karolina kalbamės apie tai, kaip ji atsidūrė svajonių šalyje bei išsiaiškiname dar keletą įdomių faktų apie aktyviąją lietuvaitę. Pasek Karoliną štai ČIA!

Karolina, tavo Instagram paskyra - tikrų tikriausios kelionių mylėtojos ir ryškaus gyvenimo propaguotojos pavyzdys. Ar daug laiko ir pastangų užima socialinio tinklo paskyros administravimas, nuotraukų rinkimas, redagavimas?

Socialiniai tinklai užima didžiąją dalį mano gyvenimo. Instagram tinkle praleidžiu labai daug laiko kiekvieną dieną ir tai jau tapo neatsiejama mano kasdienybės dalimi. Norint turėti gražų feedą, reikia įdėti daug darbo. Daug daugiau nei įsivaizduoja kiti. Praleidžiu valandų valandas fotografuodama, redaguodama, rinkdama idėjas, planuodama ir panašiai, tačiau dar nesu 100% patenkinta rezultatu. Tobulėti dar yra kur, o tuo pačiu ir daug dirbti.

Papasakok, kada tavo gyvenime atsirado kelionės, kada suvokei, jog privalai ištrūkti iš gimtinės ir patirti naujų potyrių?

Apie keliones svajodavau nuo mažumės. Deja, bet su šeima keliaudavome nedaug ir tik vieną kartą buvome išvykę atostogauti visi kartu. Tad aš, norėdama pamatyti daugiau vos suėjus pilnametystei, vasarai išvykau į Londoną. Tuomet ir supratau, jog pasaulis neapsiriboja vien Lietuva ir yra begalė vietų, kurias būtina aplankyti.

Kiek šalių esi aplankiusi ir kurios tau įsiminė labiausiai, į kurias trokštum sugrįžti?

Kol kas aplankiau tik aštuonias šalis, iš kurių dviejuose gyvenau. Praleidau 3 metus Jungtinėje Karalystėje ir šiuo metu gyvenu Australijoje. Mielai sugrįžčiau į bet kurią iš aplankytų šalių, tačiau mano planuose yra aplankyti šalis, kuriuose dar nesu buvusi.

Šiuo metu gyveni daugelio gyvenimiškuoju rojumi vadinamoje Australijoje. Trumpai papasakok, ką šiuo metu ten veiki?

Šiuo metu ten mokausi ir, kaip minėjau anksčiau, stengiuosi kuo daugiau laiko skirti socialiniams tinklams. Gyvenu su savo geriausiomis draugėmis – dar dvejomis lietuvaitėmis. Viena iš jų - Sonata Grigaityte, Instagram @sonata.gri kuria savo individualią drabužių kolekciją, tad artimiausiose jos planuose – drabužių linija Australijoje. Aš esu atsakinga už marketingą ir įvairius renginius, o Greta Grigaitytė, Instagram @grasilee) už finansinę pusę. Esame puiki komanda, tad, manau, kad pavyks sėkmingai įgyvendinti visus savo planus. Nekantraujame, kol kolekciją galėsime pristatyti ir gimtinėje.

Ar iš tiesų Australija atitinka tobulo krašto įvaizdį - puikus oras visus metus, draugiški žmonės, lanksčios darbo sąlygos, lengvas tautiečių požiūris į gyvenimą... Tai mitai ar tiesa?

Australija yra puiki šalis, tinkama gyvenimui, tačiau ten tikrai nėra viskas taip tobula, kaip atrodo. Už idealių Instagram nuotraukų slypi realybė, kuri nors nėra karti, tačiau toli gražu nėra nepriekaištinga. Jei atvirai, vos atvykus į šalį teko ne kartą verkti ir patirti įvairių sunkumų – juk kardinaliai keičiasi gyvenimo sąlygos, mane supantys žmonės, aplinka, galiausiai oro sąlygos. Pasireiškia ir tėvynės ilgesys. Vis dėlto šių ir panašių sunkumų pasitaikytų ir bet kokioje kitoje šalyje, ne vien Australijoje.

Ar tavo planuose yra grįžimas į gimtinę?

Manau, kad taip. Ateityje.

Kaip manai, kokias savybes turi turėti mergina, sumaniusi kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ir išvykti į tolimą kraštą?

Pasakysiu standartiškai - būtina nebijoti išlipti iš savo komforto zonos. Dažniausiai viskas atrodo kur kas baugiau nei yra iš tiesų. Taip pat labai svarbu nustoti galvoti apie tai, ką pagalvos kiti. Tai padeda labiau pasitikėti savimi, savo jėgomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis