6 vaikinų tipai, kurie nežemiškai traukia, tačiau nepamirštamai įskaudina

To jausmo nesupainiosi su niekuo. Pamatai, pažvelgti tiesiai į akis, persimeti keletu žodžių, ir viskas - tave nutvilko stiprios simpatijos pojūtis, kuris nejučia baigiasi nemigos naktimis, nuolatiniu galvojimu apie JĮ ir artimiausių draugių terorizavimu kalbomis apie naują mylimąjį. Mieloji, nepasiduok pirminei traukai -pabandyk iš pirmųjų vaikino veiksmų atskirti jo tipą. Jei jis prilygsta kai kuriam iš šių šešių - bėk nuo jo, kol nelikai įskaudina.

„Donžuanas“


Tikriausiai visos esate matę filmą tokiu pavadinimu? Pagrindinis herojus - seksualus, charizmatiškas, atletiškas ir, žinoma, be perstojo flirtuojantis! Tokio tipo vaikinas tikrai priverčia jo geisti, tačiau jis, kaip fatališka moteris, traukia, tačiau nežinai, ko tikėtis. Šiam vaikinui būdingas bendravimas su daug merginų vienu metu, vienos nakties nuotykiai jam yra kasdienybė. Norint pavergti donžuano širdį svarbiausias kriterijus - grožis. Spinduliuosi žavesiu - būsi jo. Tik kiek ilgai?


„Blogiukas“


Šis vaikinas pažįstamas tikrai visoms, jo neįmanoma nepastebėti. Pažiūrėjus į jį tu matai gyvybę spinduliuojančias akis ir karštą, aistringą bei ištreniruotą kūną. Blogiukas užsodins tave ant motociklo, tau net nespėjus atsakyti, ar tu to nori. Bučiuos taip karštai, kad negalėsi jam atsispirti. Savo tvirta energija jis pavergs, tačiau pati pagalvok, kiek dar merginų be tavęs juo žavėsis?


Blogiukai naudojasi savo traukiančių įvaizdžiu, todėl nėra linkę prisirišti prie vienos damos. Tiesa, jeigu vis dėlto jis tikrai tave įsimylės - darys viską, kad tu būtum laiminga. Tačiau tokie momentai, deja, blogiukų gyvenime labai labai reti.


„Sportininkas“


Šio vaikino nė viena nepraleis pro akis, o jis pats tikisi tą vienintelę sutikti sporto klube ar krepšinio varžybose. Mergina, norinti draugauti su sportininko tipo vaikinu, turi nusimanyti bent keliose sporto šakose, aktyviai sportuoti ir domėtis sveiku gyvenimo būdu. Draugauti su šiuo vaikinu - tikras iššūkis tavo kūnui, nes teks daug treniruotis! Puiku, jei esi sporto entuziastė, bet pagalvok, kas nutiks, jei kiek apsileisi ir pernelyg pamėgsti greitą maistą? Ko gero, būsi išmesta per bortą. Pagalvok, tau reikia gražaus kūno ar nuoširdžios sielos.


„Narcizas“


Tikrai visos pažįstame vaikiną, kuris visus prajuokina ir sužavi savo aktoriniais gebėjimais. Jis gyvena dabartimi, mėgaujasi tuo, jog patinka žmonėms ir daro viską, kad į jį būtų atkreiptas dėmesys. Šis tipo yra kūrybingiausias iš visų, taigi per pasimatymą su juo liksite maloniai nustebintos. Būnant drauge net nebandykite pasirodyti geresnės už jį ir įpraskite, kad jis (bent jau jam pačiam) - svarbiausias. Iš pradžių ši savybė gal ir žavės, tačiau pamatysi - po kurio laiko taip pabos, jog nuo jos ims šleikštulys. Kaip ilgai žmogus gali išlikti mylimas, kai visas jo gyvenimas tesisuka tik aplink jo ašį? Tai beveik neįmanoma.


„Sekso gerbėjas“


Visi vaikinai mėgsta seksą, tačiau ne visi jį stato į pirmąją vietą. Iš pradžių šie vaikinai gali pasirodyti žavūs - spinduliuoja vyriškumą, stiprią seksualinę energiją, yra komiški, žavūs. Deja, nuotykis su jais gali apkarsti. Tokio vaikino tipo reikėtų saugotis it bitės įgėlimo - dažniausiai jie tik sudaužo širdį ir palieka didžiulį randą. Rimtų santykių neieškantys vaikinai tetrokšta su merginomis tik pasilinksminti, o jei jos spėja vaikinus įsimylėti, tuomet galima laukti bėdos. Nujautusi, jog vaikinas tavimi naudojasi, šalinkis nuo jo. Du žmonės turi būti nusiteikę santykiams su įsipareigojimu. Įsipareigojimas - tai, kas veda porą tvirtų santykių link.


„Paslaptingasis“


Toks vaikinas neretai pavergia savo uždarumu, kurį neretai siejame su vyriškumu. Jis mažai pasakoja, daugiau bučiuoja. Jausti, išgyventi emocijas nėra lengva, daugelis žmonių mieliau jų vengia. Ir vis tik ateina laikas, kai privalai suvokti, kad turi jausmus, emocijas ir negali nuo jų bėgti. Emociškai uždari žmonės sunkiai prisileidžia kitus, todėl gali pamiršti tai, jog vaikinas laisvai bendraus su tau artimais žmonėmis. Be to, dažniausia tokie vaikinai neturi tikslų. Nereikia susirašyti 10 metų plano ir jį vykdyti, tačiau reikalingas suvokimas, ko nori ir kur eini. Taip, gyvenime būna įvairiausių etapų, tačiau kai abejonių etapas užsitęsia per ilgai, tuomet verta pagalvoti, ar su tokiu žmogumi norisi tęsti ryšį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis