10 argumentų, kodėl už šį Zodiaką stipresnių nėra

(5)

Vieniems jos šaltos, neemocingos, kategoriškos asmenybės, kitiems geriausios draugės ir šilčiausios mylimosios. Tai nevienareikšmiškos asmenybės, kurių stiprumą ir tvirtybę neretai temdo apkalbos ir pavydas. Tai drąsiosios kovotojos, kurioms lygių nėra.

1. Vandenės yra pačios tvirčiausios. Dvasia, charakteriu, vidine harmonija - tokio tvirtumo joms galėtų pavydėti bet kas. Tai nuožmiai gyvenimo keliu keliaujančios merginos, kurioms nė motais aplinkinių nuomonė. Daugelis net negalėtų pagalvoti, jog įmanoma taip narsiai siekti savo tikslų nepaisant tų, kurie trokšta sumenkinti, yra pavydūs ar negatyvūs.


2. Vandenės yra karjerstės. Dažniausiai tai karjeros aukštumų siekiančios merginos, kurios investuoja nemažai laiko ir energijos į darbinę veiklą. Jos turi ir švelniąją pusę - yra moteriškos, subtilios, tačiau savo gyviu protu lenkia daugelį vaikinų bei vyrų. Tai damos, kurias aplenkti profesinėje srityje beveik neįmanoma.


3. Vandenės visuomet išsprendžia situaciją. Taip, jos geba būti ir kovingos, ir karingos, tačiau tik dėl to, jog trokšta išsiaiškinti situaciją ir viską sudėlioti į savas vietas. Priešingai nei tylūs, ramūs, nuolankūs žmonės, kurie neretai dėl komunikacinių gebėjimų stygiaus ar kuklumo neišsprendžia problemų iki galo, Vandenės visuomet stengiasi užbėgti įvykiams už akių ir pašalinti bėdas.


4. Vandenės už artimą žmogų atiduotų galvą. Tikra tiesa apie visus Vandenių ženklo atstovus - kai myli, jie myli stipriai ir nepaiso jokių kliūčių. Jei kas nors bent piršteliu palies jų artimą žmogų, Vandenis patikina - jam tikrai atsirūgs. Tai stipriai mylinčios personos - tiek draugus, tiek mylimuosius.


5. Vandenės nemeta kelio dėl takelio. Tai racionalios, savo veiksmus apskaičiuojančios merginos, kurioms nesėkmė negresia. Vandenės rečiausiai iš visų Zodiako ženklų pasiduoda pagundoms, jas sunkoka suvilioti, jos atsargios, tarsi užduodžia klastą ar piktavališką elgesį. Atsargumas neretai joms padeda išvengti negatyvių situacijų, atsirinkti draugus.


6. Vandenės, kad ir kas bebūtų, kovos už teisybę. Blaiviai ir racionaliai į situaciją žiūrinčios Vandenės visuomet stengiasi rasti kompromisą ir nevengia pakovoti už teisybę. Tai teisybės narsiai ieškančios ir gyvenimo negandas sprendžiančios merginos, kurios neretai už šią savo savybę yra kritikuojamos, net smerkiamos, mat daugeliui yra kur kas geriau gyventi mele.


7. Vandenės pasižymi emociniu stiprumu. Priešingai nei daugelio kitų merginų, Vandenių vidinis pasaulis tvirtas, todėl jos nėra linkusios daryti iš musės dramblio. Jos laiku susitvardo, ir nors viduje verda, neretai neišreiškia savo tikrųjų emocijų. Tai padeda išvengti silpnumo akimirkų, taiso santykius su aplinkiniais.


8. Vandenės puikios šeimininkės. Nors tai karjeros aukštumų siekiančios merginos, namuose jos šeimininkauja taip pat puikiai. Tai merginos ir moterys, kurios geba suderinti tiek darbą, tiek namų veiklą, tiek atsipalaidavimą. Joms puikiai sekasi vienu metu atlikti daugybę darbų.


9. Vandenės yra tikros, nepamainomos draugės. Jos nėra pleputės, turinčios tuziną geriausių draugių. Tai atidžiai žmones besirenkančios asmenybės, kurios turi vos keletą geriausių, tačiau užtikrintų ir laiko patikrintų draugių.


10. Vandenės yra geriausios. Tokios tvirtybės, tokio stipraus būdo, apsisprendimo bei gebėjimo išlaikyti vientisumą reikėtų tik pavydėti. Nors daugelis vis dar traktuoja Vandenes kaip ne itin jautrias, šaltas asmenybes, reikėtų apsižvalgyti aplinkui - XXI a. Vandenės savo drąsa lenkia visus ir pasiekia daugiausiai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis