6 patys rimčiausi vyrai pagal vardus: su jais tikėtina santuoka

Nori sužinoti, kurių vyrų vardai lemia tvirtus santykius bei galimą santuoką ateityje? Peržvelk šį sąrašą - būtent šių vyrų vardai lėmė, kad jie savo merginą mylės labai stipriai.

Aurimas. Nors Aurimai ganėtinai ramūs, kuklūs, įsimylėję gali nuversti kalnus bei yra be galo šeimyniški, todėl nelaksto paskui kiekvieną merginą bei dėmesį atiduoda vienai vienintelei. Jei tavo meilės kelyje pasirodė Aurimas, žinok, jog gana greitai gali sulaukti pasiūlymo rimtai draugystei ar įsipareigojimui.


Benas. Iš tiesų, vaikinai Benai dažniausiai yra tikros dovanos savo partnerėms. Galantiški, rūpestingi, atsidavę - jie sugeba savo mylimas merginas pakylėti iki dangaus. Matai kreipia dėmesį į merginas, jų sveikatą, jausmus, todėl turėtį tokį vaikiną šalia reiškia tikrą palaimą. Kadangi jiems suteiktas puikus, sėkmę nešantis vardas, ir savo gyvenimo partnerę jie apdovanos laime bei dėkingumu.


Linas. Linas - lietuviškas vardas , kuris reiškia žygį ir sumanumą, turtą. Linas taurus vardas, o šį vardą turintys yra mėgstantys užkariauti patikusią damą. Linai į santykius žiūri senoviniu principu - jiems svarbu patiems parodyti damai dėmesį, pasakyti komplimentų, bandyti užkariauti dovanojant dovanas bei rengiant staigmenas. Gyvenimas su Linu - nepakartojamas, jei ryšiesis rimtam ryšiui.


Gytis. Senovės Graikijoje Gyčio vardas buvo duodamas būsimiems karžygiams ar kilmingos šeimos atstovams, tad reiškė kilmingumą bei garbę. Iš senovės į dabartį Gyčio vardas atsinešė praeities laikus menantį orumą, todėl su merginomis Gyčiai stengiasi visuomet elgtis pagarbiai. Nesvarbu, tai būtų mama, sesuo, mokytoja ar mylimoji. Žinoma, mylimai merginai Gyčiui negaila nieko. Jie be galo dosnūs ir besirūpinantys antrąja puse. Neretai merginos net sako, jog Gyčiai pernelyg širdingi ir geri.


Nerijus. Nerijai toli gražu nepasipūtę, tačiau santykiuose vis dar vadovaujasi prakilnumo principais. Nerijai merginai asistuoja, rodo jai dėmesį pirmi ir elgiasi tarsi tikri praeities džentelmentai. Priešingai nei daugelis kitų šiuolaikinių erelių. Turėti Nerijų šalia savęs puiku dar ir todėl, jog Nerijai puikiai sutaria su vaikais.


Simas. Simas iš senovės germanų kalbos reiškia rimtas. Tai santūrus, darbštus vaikinas, kuris tobulai tinka rimtai nusiteikusioms merginoms. Simai nuo mažumės formuoja tvirtą vertybinę sistemą, dažniausiai juos puikiai išauklėja šeima, tad Simai be galo rūpinasi savo merginomis. Nors daugelis merginų į Simus žiūri kaip į rimtus partnerius, netrūksta tų, kurios teigia, jog Simams reikėtų būti žaismingesniais, labiau atsipalaidavusiais. Visgi jei ieškai ne lėbautojo, o rimtai į ryšius žiūrinčio vaikino, Simas bus puiki partija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis