5 merginos pagal Zodiaką, kurios turi pačias geriausias asmenines savybes

(3)

Kas yra pačios mieliausios, draugiškiausios, atlaidžiausios ir rūpestingiausios? Būtent, merginos, gimusios po šiais Zodiako ženklais!

VĖŽYS. Vėžiukės - tikros ramybės įkūnytojos. Vėžio ženklo atstovės pasižymi neįtikėtinu ramumu bei vidine darna, o tai taip reta šiuolaikiniame pasaulyje. Jos beveik niekada nedvejoja ir visuomet yra užtikrintos savimi. Nors Vėžio ženklo atstovės daugeliui rodosi intravertiškos, savoje kompanijoje jos atsipalaiduoja ir net gali tapti kompanijos sielomis. Vėžio ženklo atstovės niekuomet nelips žmonėms per galvas ir netrokš įskaudinti. Aukštumų jos sieks garbingais būdais, netrokšdamos pakenkti. Daugelis klysta manydami, jog Vėžiai yra sėslūs, tingūs. Priešingai - tai darbščios asmenybės, tačiau niekada neakcentuojančios savo darbo ir veikiančios tyliai.


MERGELĖ. Mergelės geba dalinti geriausius patarimus. Mergelių ženklo atstovių patarimai - aukso vertės. Šis Zodiako ženklas ne tik nuoširdžiai patars, bet ir gebės paguosti, kai labiausiai trūks paguodos bei šilto žodžio. Mergelių ženklo atstovai nuoširdžiai rūpinasi kitais ir yra ypač geri davo draugams, niekuomet neišduos ir jų neįskaudins. Jos geba sukurti tvirtus santykius. Mergelių ženklo atstovės geriau nei kas kitas suvokia tvirtų santykių esmę. Šio Zodiako ženklo merginos nėra linkusios veltis į trumpalaikius romanus - priešingai, tokių romanų baidosi ir dažniausiai intuityviai jaučia, jog yra su žmogumi, kuris žvelgia į santykius rimtai. Tai pačios šeimyniškiausios merginos, kurios už šeimą atiduotų viską.


SVARSTYKLĖS. Svarstyklės be galo rūpestingos. Šio Zodiako ženklo atstovės labai rūpinasi kitais ir nori, jog šalia jų būtų jaučiamasi saugiai bei jaukiai. Tad jei svečiuositės pas šio Zodiako ženklo atstovę, būsite aprūpinti viskuo, kuo tik galima. Svarsyklių ženklo atstovės pasirūpins jaukia atmosfera ir viešnagę padarys įsimintina. Svarstyklės labai svetingos, tad pas jas dažnai svečiuojasi draugai. Svarstyklių ženklo atstovių namų zona - savotiška ramybės oazė, patinkanti visiems.


ŠAULYS. Jei Šaulio ženklo atstovės myli, tai visa širdimi. Jos atiduoda visą save mylimam žmogui ir į santykius yra linkusios investuoti. Šio Zodiako ženklo atstovės geba partneriui duoti tai, ko negalėtų suteikti joks kitas Zodiako ženklas. Tai tarpusavio supratimas, pasitikėjimas, pagarba ir visiškas atvirumas. Jei Šaulio ženklo atstovė įsimyli, ji padarys viską, jog jų partneris liktų patenkintas santykiais. Be to, jos yra be galo romantiškos ir jausmingos. Tai Zodiako ženklas, kuris sugeba vienu metu būti ir stiprus, valingas, ir kartu jausmingas bei švelnus. Šaulio ženklo atstovės tiesiog dievina viską, kas yra susiję su jausmais ir jų puoselėjimu.


OŽIARAGIS. Jos yra geriausios darbuotojos. Ožiaragio ženklo atstovės ne veltui vadinamos pačiomis tobuliausiomis darbuotojomis. Kur bebūtų, Ožiaragės pasirodo kaip atsakingos, punktualios ir darbščios asmenybės, kurios iš karto pelno darbdavių pasitikėjimą. Be to, jos yra gerbiamos bei mylimos. Ožiaragio ženklo atstovės geba pelnyti aplinkinių pasitikėjimą nuoširdžiu charakteriu bei subtiliu humoro jausmu. Tai vienos labiausiai aplinkinių mėgstamų asmenybių, kurios tampa puikiomis draugėmis bei mylimosiomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis