5 didžiausią meilę atiduodantys vaikinai pagal Zodiaką

Jei dairaisi pačio tobuliausio, rūpestingiausio, atlaidžiausio ir mieliausio vaikino, į pasimatymus eik su šio Zodiako ženklo atstovais. Tiesa, atmink, pradžios ne visuomet būna lengvos, todėl susitaikyk su tuo, jog ne visi šie Zodiako ženklų atstovai gali pasirodyti nuoširdūs ir atviri. Vis dėlto jeigu sugebėsi pasibelsti į jų širdį, jie tau duos labai daug.

VĖŽYS. Jei kada nors mezgei ryšį su Vėžiu, puikiai žinai, kokie jie ramūs konflikto akivaizdoje. Niekuomet pernelyg nereiškiantys savo nuomonės, Vežiai puikiai geba užglaistyti kilusį ginčą ir nugesinti audras. Todėl trumpalaikių draugysčių Vėžiai netoleruoja - jie trokšta kuo ilgiau išsaugoti santykius ir juos išlaikyti.Vėžiai – ganėtinai sentimentalūs, jie mėgsta saugoti mielus mažmožius (bilietus į pirmą kartu pamatytą filmą, kavinės, kurioje pirmą kartą kartu gėrėt kavą, servetėlę ir t.t.). Taip pat po Vėžio ženklu gimusiems vaikinams vienas svarbiausių dalykų yra šeima. Būtent todėl Vėžys vadinamas pačiu šeimyniškiausiu Zodiako ženklu, kuris ganėtinai anksti sukuria savo šeimą. Todėl toms, kurioms galvoje vien vakarėliai, su Vėžiu ne pakeliui.


MERGELĖ. Vaikina Mergelė - tiesiog tobulas partneris. Savyje jis talpina daugybę gerų savybių. Taip, neretai vaikinas Mergelė gali būti kiek lėtokas, nerangus, tačiau jei ieškai partnerio, kuris atsiduotų santykiams visa širdimi, Mergelė bus būtent toks. Mergelė santūrus, tačiau kartu neieškantys žodžio kišenėje ir sugebantys pralinksminti, tad pasimatymai su Mergele tikrai nebus nuobodūs. Beje, Mergelė dažniausiai patys pirmi puola organizuoti susitikimus, mat yra linkę viską suplanuoti iki menkiausių smulkmenų. Kai įsimyli, Mergelės tarsi pakvaišta - ir nors jų susižavėjimas gana greitai atslūgsta, prie mylimos merginos jie ganėtinai greitai prisiriša, o tai garantuoja stabilumą.


SVARSTYKLĖS. Vaikinai Svarstyklės aplink save sukuria nuostabią atmosferą, todėl nenuostabu, jog kaip magnetas traukia merginas. Jie geba prajuokinti, yra puikūs draugai nelaimės akivaizdoje ir visada bus šalia, kai nutiks kažkas blogo. Svarstyklės unikalūs dar ir tuo, jog tiesiog dievina daryti staigmenas. Romantiškos vakarienės, mielos žinutės, išvykos į kurortus - su Svarstyklėmis patirsi tai, apie ką seniai svajojai. Žinoma, Svarstyklės labiau tinkami aktyvesnį gyvenimo būdą mėgstančioms merginoms, tačiau šio Zodiako atstovai puikiai geba prisitaikyti - tiek prie ramensių, tiek prie aktyvesnių, tiek prie labiau principingesnių asmenybių.


SKORPIONAS. Kiek netikėta išvysti šį Zodiako ženklą sąraše? Iš tiesų, Skorpionių mįslingumas ir šaltumas dažnokai atstumia, tačiau jei šio Zodiako ženklo atstovas ką nors įsileidžia į savo širdį, tikrai nenori to žmogaus paleisti. Skorpionai - vyriškumo, džentelmeniškumo bei elegancijos įsikūnijimai. Neretai Skorpionai būna mąslūs, gana gruboki, kartais net šalti, tačiau kai įsimyli, gali dėl savo mylimosios atiduoti viską. Draugystė su Skorpionu gali būti pati nuostabiausia, jei jo... neišduosi. Išdavystė Skorpionui prilygsta pragarui. Jie dažniausiai puikiai žino, ko nori iš gyvenimo ir vadovaujasi savo tvirta pozicija. Tai vaikinai, kuriuos pavergti nelengva, bet jei Skorpionai įsimyli, savo mylimąją pakylėja iki dangaus.


VANDENIS. Vandeniams vaikinams dažniausiai gamta yra dovanojusi nepaprastai atletišką kūną ir gebėjimą pritraukti merginų dėmesį. Tiesa ta, jog nors Vandeniai atrodo tikri donžuanai, iš tiesų yra be galo rūpestingi savo antrosioms pusėms. Tai vieni labiausiai atsidavusių poroje vaikinų, kurie labai vertina merginas. Vandeniai nėra linkę išduoti, jie vertina santykius ir stengiasi dėl jų kaip tik gali. Visgi Vandeniai turi puikią uoslę - jei juos išdavinėsi ar santykiuose jausiesi nebegerai, jie šią tiesą pasakys anksčiau nei spėsi jiems tai pranešti.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis