10 priežasčių, kodėl vasarą bus gerai ir be vaikino

(1)

Nors teigiama, jog šiltasis sezonas - meilės metas, tikrai ne visos merginos trokšta šiuo laikotarpiu turėti antrą pusę. Priežasčių tam galima rasti daugybę, bet svarbiausios yra šios dešimt:

Turėsi daugiau laiko draugams. Išsaugai draugus.Taip jau yra, jog susiradusi vaikiną staiga pamatai, jog dingo nemaža dalis tavo draugų ar draugių. Draugystė su vaikinu, kad ir kokia nuostabi, atima tavo ir tavo draugų laiką. O vasarą galėsi mėgautis buvimu su savo mylimomis draugėmis!


Neturėsi kankintis, būti pririšta. Esi nepririšta. Draugaujant nuolatos privalai susirašinėti arba kalbėti telefonu. Negali tiesiog vienai dienai, pavyzdžiui, išvykai prie jūros dingti iš vaikino fronto - juk tuomet jis jaudinsis ir prisigalvos įvairiausių blogybių!


Kai vaikino nuotaika bloga, bus bloga ir tavoji. Taip jau yra - žmonės perduoda kitiems žmonėms savo blogą energiją patys to nesuvokdami. O juk vasarą norėsis tik šypsotis ir džiaugtis gražiu oru!


TU GALĖSI FLIRTUOTI! Gali laisvai flirtuoti su vaikinais ir pasimėgauti jų rodomu dėmesiu tau, susirasti daug naujų draugų, nepasislėpus dūsauti dėl gražuoliukų niekam nesukeldama diskomforto. Juk vasarą - tobuliausias metas flirtui!


Gyvensi sau be jokio skaudulio. Nereikia kankintis slepiant pavydą ar ašarom laistyti sudraskytą širdį. Juk smagiau ašarą nubraukti žiūrint romantinį filmą ir toliau linksmai gyventi, nei vėl iš naujo ieškoti gyvenimo prasmės, džiaugsmų ir kovoti su nuolatiniu liūdesiu. Vasara - metas linksmybėms!


Vasaros savaitgalius leisi SAU. Visuomet turi rimtai apsvarstyti pasiūlymus. Jei esi įsipareigojusi, privalai aptarti savo planus su vaikinu, todėl lengva ranka nuspręsti, kur leisti savaitgalį, ko gero, negali.


Galėsi šėlti vakarėliuose iki ryto. Kartais nori neiti ten, kur nori eiti jis, bet nedrįsti to pasakyti. Jei esi viena, gali eiti ten, kur geidžia tavo širdis, o turėdama vaikiną privalai gerbti ir jo norus.


Galėsi būti su tais žmonėmis, kurie tau tikrai patinka. Tu gali nemėgti jo draugų, bet privalai juos toleruoti. Tikrai negali visuomet prie vaikino draugų būti surūgusi ir susierzinusi. Todėl privalai taikytis prie jų.


Jokių pykčių, tik šypsenos! Galbūt su jokiu kitu žmogumi niekuomet nesusipyktumėte dėl smulkmenėles, tačiau su vaikinu kyla konfliktai dėl kvailiausių dalykų...


Rengsiesi taip, kaip užsimanysi! Tau nereikia atrodyti taip, kaip nori vaikinas. Turėti vaikiną kainuoja. Kaip bebūtų, juk turint simpatiją norisi daugiau puoštis, gražiau atrodyti, o tam reikia lėšų.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis