Patikrinta ir įrodyta: šie būdai į miego karalystę padės nukeliauti greičiausiai

Rytoj - pirmadienis. Darbingiausią savaitės dieną norisi būti produktyviai, žvaliai ir veikliai, tačiau kaip tokiai būti, jei jautiesi neišsimiegojusi ir pavargusi? Štai keli patarimai, kurie padės greičiau užmigti ir sapnuoti maloniausius sapnus.

Paslėpk laikrodį

Vartaisi, negali užmigti, stebi, kaip eina sekundės, minutės... Pažįstamas scenarijus? Tad būk išmintinga – paslėpk laikrodį. Vis žvilkčiodama į laikrodį arba mobilųjį telefoną tik gadini sau nervus ir paparasčiausiai skatini nerimą. Tikriausiai žinai, jog mobilusis telefonas prie pat galvos miegant kelia sveikatos sutrikimus, o kur dar nuolatinis laiko tikrinimas. Paslėpk jį!

Pusę minutės prausk veidą lediniu vandeniu

Jei prieš miegą jauti nerimą, įtampą, geriausias vaistas – nuprausti veidą lediniu vandeniu. Manai, kaip įmanoma, jog šaltas vanduo galėtų malšinti įtampą? Tyrėjai patvirtino, jog šaltas vanduo ne tik nuramina jautrius nervus, bet ir nuima per dieną susikaupusį stresą bei įtampą

Prisimink savo mėgstamiausią vietą

Užuot skaičiavusi avis, įsivaizduok vietą, kurioje jautiesi rami ir laiminga. Tokie apmąstymai tau padės nusiraminti, o gražūs įsivaizduojami vaizdai padės atsidurti vietoje, kurioje jautiesi patenkinta ir pilnavertė. Ne veltui patariama prieš miegą pasvajoti - tai puikus relaksacijos būdas.

Pasimerk miegamajame levandų ar pasistatyk jų vazonėlį

Levandos ne tik skaniai kvepia, jų kvapas ramina nervus, mažina kraujospūdį, padeda atsipalaiduoti. Nuo seno tikima, jog jos garantuoja ramesnį miegą bei net malonesnius sapnus! Už levandas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis