Dar vienas Karolinos Meschino talentas, kurio dar nežinojote

Šiandien „Gero vakaro šou“ studijoje tvyros šventinės artėjančių Velykų nuotaikos, džiugins tikri viščiukai, gražūs pasirodymai ir neįtikėtini patiekalai. Tačiau, kaip bebūtų keista, vaišes šventiniams stalui ruoš ne studijos svečias – garsus virtuvės šefas Lucas Demarco, bet žavioji laidos vedėja Karolina Meschino. Jos kulinariniai gebėjimai nustebins net visko mačiusį profesionalų virtuvės šefą.

Po nuotaikingo viščiukų pasirodymo ir šmaikštaus pokalbio su Gian Luca Demarko apie jo vaikus, nuostabioji „Gero vakaro šou“ vedėja Karolina pakvies savo kolegas Mindaugą Stasiulį ir Mindaugą Rainį bei studijos svečią Gian Luca pasivaišinti jos gamintais šventiniais patiekalais.


Karolina stebins valgytojus nešdama vieną už kitą įdomesnį patiekalą. Ant stalo keliaus kepsniai, šaltiena, ypatingu būdu paruošta silkė, įdaryti kiaušiniai, kisielius ir kitokie gardumynai.


Sužavėtas Karolinos vaišių Gian Luca sakė: „Būtum tobula žmona!“.Kadras iš laidos
Kadras iš laidos
Organizatorių archyvas„Išieškotas skonis, Karolina. Tiesiog fantastika! Niekad negalvojau, kad taip skaniai gamini”, negailėjo pagyrų ir Justinas Jankevičius.


„Noriu pasidžiaugti fantastiška Karolinos pagaminta vakariene. Džiaugiuosi, kad visi susirinkome“,sakė Mindaugas Stasiulis keldamas kisieliaus taurę.


Kai jau svečiai buvo beveik sotūs, Karolina nustebino dar vienu patiekalu – patiekė „Netikrą zuikį“ su netradiciniu įdaru. Mindaugas, Justinas ir Gian Luca bandė atspėti, iš kokių ingredientų padarytas patiekalo įdaras.


O ką labiau mėgsta valgyti žymiojo virtuvės šefo vaikai – bulves su lupenomis ar ledus? Ar pavyks jam užrištomis akimis iš būrio vaikų atskirti savo sūnų?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis