8 pačios sėkmingiausios merginos pagal vardus

(1)

Ne veltui būsimieji tėveliai taip ilgai praleidžia ieškodami vaikučiui vardo. Juk vardas žymi ne tik mūsų asmenybę, bet ir paliečia kur kas gilesnius dalykus. Yra aštuoni sėkmingiausiais laikomi merginų vardai, kuriuos daugelis tėvų mergaitėms suteikia vedami troškimo, jog jų dukros būtų itin sėkmingos. Didžiausi sveikinimai, jei tavo vardas yra šiame sąraše!


DONATA. Vardas Donata yra vedinys iš lotyniškojo žodžio dovana. Jau pats vardas sufleruoja, jog Donatos vardą turinčios merginos yra tarsi dovanos aplinkiniams - gabios, rūpestingos, pareigingos ir darbščios. Donatos pasižymi puikiais komunikaciniais gebėjimas ir yra be galo gudrios. Gudri gal net netinkamas apibūdinimas - dažniausiai Donatos yra labai protingos. Pirmūnės mokykloje ar universitete, įvairiausių konkursų laimėtojos, pretendentės į geriausią darbo poziciją - Donatų sėkmė neaplenks visą gyvenimą.


JUSTINA. Kažin, ar pažįstate Justiną, kuri nepasižymėtų sėkme. Justinos vardas iš lotynų kalbos reiškia iustus - dora, teisinga. Justinos stiprybė - valia bei užsispyrimas. Daugelis Justinų yra itin valingos bei gebančios kontroliuoti savo gyvenimą taip, jog šis būtų sėkmingas.Nėra nė vienos Justinos, kurias kankintų dvejonės ar vidiniai išgyvenimai - taip, būna gyvenimo etapų, kai norisi skradžiai į žemę prasmegti, tačiau Justinos niekada nepalūžta. Arba bent jau to neparodo aplinkiniams. Justinos neieško pagalbos iš šalies - jos visuomet viską trokšta padaryti pačios.


LAURA. Lauros vardas lemia stiprybę ir sėkmę. Lauros yra be galo stiprios asmenybės, kurios pasižymi tvirtu charakteriu ir stipria pozicija įvairiais gyvenimo klausimais. Niekas, kartojame, niekas negali įtikinti Laurų daryti to, ko šios nenori. Lauros turi labai tvirtą vertybinį pagrindą, kurį joms suteikė šeima. Šio vardo savininkės labai atsidavusios draugams bei artimiesiems - dėl širdžiai mielų žmonių jos aukotųsi ir jei reikėtų, užsitrauktų nelaimę ant savo pečių. Lauros turi itin taurią sielą bei pasižymi teisingumu, todėl neretai daugeliu žmonių tampa savotiškomis gyvenimo mokytojomis.


EDITA. Edita - anglų kilmės vardas, kuris reiškia turtus bei sėkmę. Angliškai ead - laimė, turtai. Editos iš prigimties yra veržlios ir dinamiškos asmenybės, kurios būdingas troškimas daug pasiekti. Jos niekada nenuleidžia rankų, net ir sunkiausiose situacijose randa išeitį, todėl kitų yra vertinamos ir gerbiamos.Tiesa ta, jog Editoms nuolatos šypsosi sėkmė. Išvaizda bei puikiomis manieromis galinčios pasigirti Editos yra tikras traukos centras - daugelis trokšta su jomis susipažinti ir artimiau pabendrauti. Tiesa ta, jog nors Editos yra racionalios bei viską apskaičiuojančios, giliai širdyje yra be galo moteriškos. Jos geba patarti, paguosti, o savo geriausioms draugėms yra tikras perlas.


ROBERTA. Roberta iš lotynų kalbos reiškia GLORIJA - šlovė bei garbė. Robertos nuo pat mažumės augo apsuptos dėmesio bei meilės, todėl užaugusios trokšta gerumu pasidalinti su kitais. Aplinkiniai Robertas labai myli bei gerbia, mat Robertos niekuomet neleis, jog būtų žeminamos ar skaudinamos. Šių merginų net gali laukti ankstyva šlovė - jos išgarsės arba neįtikėtinai praturtės jauname amžiuje. Robertos pasižymi skaidriu protu, logišku mąstymu, todėl šio vardo savininkių ateities perspektyvos - didžiulės. Gali būti, jog merginos taps vadovėmis ir vadovaus didžiulėms kompanijoms. Tiesa, neretai joms nereikės įdėti daugybės pastangų, jog pasiektų savo tikslą - likimas joms lėmė atsidurimą sėkmingoje vietoje tinkamu laiku.


KAMILĖ. Iš lotynų kalbos vardas Kamilė reiškia pasitarnaujanti, pasiaukojanti, sėkmės paženklinta. Kamilės be galo darbšios bei charizmatiškos asmenybės, todėl šios dvi savybės joms lemia per visą gyvenimą jas lydinčią sėkmę. Žavesys Kamilėms padeda skintis kelią asmeninėje sferoje, o uolumas gelbsti profesinėje sferoje. Kamilės pasižymi nepaprasta iškalba ir gebėjimu pritraukti dėmesį, todėl jau nuo mažumės aplink save buria gerbėjų ratą. Daugelis žavisi Kamilių drąsa bei gebėjimu pasakoti istorijas, todėl atidžiai klausosi visko, ką šio vardo savininkės pasakoja. Likimas lėmė, jog Kamilės turės didžiulę šeimą ir niekuomet vardan darbo neaukos šeimos - atsiduos šeimai bei mylimiems žmonėms. Tai šiltos ir atviros asmenybės, kurios, be to, turi daugybę draugų visame pasaulyje.


BEATA. Iš lotynų kalbos Beata reiškia Beatrix - nešanti gėrį bei laimę. Šio vardo savininkė spinduliuoja teigiamas emocijas ir yra entuziastinga. Ji dievina gyvenimą bei jo teikiamus malonumus ir stengiasi net ir niūriausią akimirką įžvelgti šviesą. Ne veltui ją supa geranoriški ir padėti linkę žmonės.Beatos turi neįtikėtinai puikią uoslę, kalbant apie niekšingus žmones. Jos geba atskirti, kuris žmogus joms lems nesėkmę, o kuris taps sėkmingo gyvenimo palydovu. Gal todėl Beatoms taip sekasi meilėje ir jos dažniausiai nuo pat ankstyvos jaunystės įsipareigoja?


VIKTORIJA. Jei tėvai tau davė Viktorijos vardą, tau lemtas sėkmių bei pergalių lydimas asmeninis gyvenimas. Šis vardas reiškia pergalę (angl. victory - pergalė). Senovės Romoje Viktorijos vardu buvo krikštijamos karališkosios šeimos atstovės, nes buvo manyta, jog šis vardas lems laimę visai karališkajai šeimai. Viktorijos - nuožmios ir dievinančios pergalės skonį. Jos iš paskutiniųjų kovos už save bei savo įsitikinimus, todėl dažniausiai pelnys laimę bei kitų žmonių pasitikėjimą. Viktorijos iš pažiūros - griežtokos bei aršios, tačiau giliai viduje yra švelnios asmenybės, nepripažįstančios tikslų siekimo neatsižvelgiant į padarinius. Šio vardo savininkės yra tikros karjeristės, tačiau prireikus atiduotų viską už šeimą. Galima tvirtai teigti, jog tai asmenybės, suderinančios tiek asmeninius, tiek profesinius santykius.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis