Didysis tavo ir jo suderinamumas likusiems metams: pasikliauk kinų išmintimi

Nuo senų laikų tikima, jog žmonių tarpusavio suderinamumą lemia kinų horoskopas, pagal kurį svarbiausi metai, kuriais esi gimusi. Kiekvieni metai kinų kalendoriuje siejami su vienu iš dvylikos gyvūnų, pasižyminčių unikaliomis savybėmis, kurias ir „paveldi“ to gyvūno metais gimęs asmuo.


Pasitikrink, ar tu ir tavo vaikinas, o gal slapta simpatija derate pagal kinų horoskopą! Gal tikrai paaiškės, kad priešingybės traukia?


Kas tu pagal kinų horoskopą?


Žiurkė 1984-02-01 1996-02-20


Jautis (Buivolas) 1985-01-21 1997-02-07


Tigras 1986-02-09 1998-01-28


Triušis (Katinas) 1975-02-11 1987-01-29 1999-02-16


Drakonas 1976-02-01 1988-02-17 2000-02-05


Gyvatė 1977-02-18 1989-02-07 2001-01-24


Arklys (Žirgas) 1978-02-07 1990-01-26 2002-02-12


Ožka 1979-01-28 1991-02-14 2003-02-01


Beždžionė 1980-02-16 1992-02-03


Gaidys 1981-02-04 1993-01-22


Šuo 1970-02-06 1982-01-25 1994-02-10


Šernas (Kiaulė) 1983-02-13 1995-01-30


Beždžionė


Geriau vengti…


Beždžionės – esate du gana pagyrūniški partneriai, tokia partnerystė nežada nieko pozityvaus, nors tarpusavio santykiai galėtų būti lengvi, įdomūs, niekuo neįpareigojantys. Partnerių tarpusavio supratimas kiek paviršutiniškas, tad gali atsirasti polinkis rungtyniauti tarpusavyje, o siejanti meilė gali neapsaugoti nuo ginčų ir konfliktų.


Šuns – tai dviejų priešiškai nusiteikusių asmenybių derinys, abiem partneriams knieti kuo subtiliau įgelti vienas kitam, abu turintys visiškai skirtingas, tik jiems būdingas charakterio savybes.


Žiurkės – šiais metais gimę vaikinai tau taip pat nėra tinkama pora. Tokioje sąjungoje galimi nesusipratimai, o partnerių panašumai, tokie kaip linksmybių pomėgis, noras valdyti, yra labiau kliūtis nei privalumas.


Arklio – Beždžionėms tai nėra gera sąjunga, mat šie žmonės linkę rūpintis tik savimi, siekti gyvenimo tobulybės, jiems labai svarbi aplinkinių nuomonė.


Puikiai sutarsi su:


Šernu – jis bene vienintelis geba manipuliuoti Beždžionės instinktais.


Jaučiu – abu partneriai nėra sentimentalūs, jiems meilė nėra svarbiausias rodiklis gyvenime.


Tigru – įsimylėjusi Tigro metais gimusį vaikiną pasiruošk išbandymams. Šiame derinyje abu partneriai avantiūristai, tokia sąjunga galima tik jeigu abu partneriai bus pakankamai ištvermingi.


Triušiu – turėtų sieti aistringa meilė, mat Beždžionė ir Triušis vienas kitam įdomūs, daugelyje gyvenimo sričių gali rasti bendrų interesų, būti ištikimi vienas kitam.


Drakonu – santykiai su Drakono metais gimusiais žmonėmis Beždžionėms labai paviršutiniški. Nors Beždžionė ir Drakonas tarpusavyje rungtyniauja, jie vertina vienas kitą ir gali sudaryti labai galingą sąjungą.


Gyvate – tau labai pasisekė, jei gyvenime sutikai Gyvatės metais gimusį žmogų. Pagal kinų tradiciją tai puiki dviejų intelektualių partnerių sąjunga, jie laikomi pačiais talentingiausiais ženklais.


Ožka – tai geriausiai Beždžionei derantis gyvūnas. Tokiems partneriams niekada neliūdna vienam su kitu, tai dviejų linksmų žmonių sąjunga, pilna fantazijos, nerealių svajonių.


Žiurkė


Geriau vengti…


Žiurkės – tai gali būti palanku nebent trumpalaikiam meilės ryšiui, pašėliojimui, bet ilgalaikiams santykiams netinkama.


Jaučio – abu puikiai vienas kitą suprasite, tačiau tau jis pasirodys per pasyvus. Tikėtini skirtingi poreikiai, Jaučiai kur kas ramesni, santūresni, o tai tave dažnai erzins.


Drakono – Žiurkė gali imtis neapgalvotų poelgių, kad tik patrauktų Drakono dėmesį. Jei esi pasiryžusi palaikyti ir padėti Drakonui siekiant sėkmės, jus gali sieti nuoširdi draugystė.


Gyvatės – neturėtumėte vienas kitam jausti ypatingo potraukio, ši bendra sąjunga kiek keista ir nepalanki svarstant apie santuoką.


Arklio – Žiurkės Arklį laiko lengvabūdišku, o pastarasis pasigenda partnerės supratimo, tad artimi santykiai vargu ar bus pozityvūs.


Ožkos – per daug skirtingų charakterio bruožų su Ožkos metais gimusiais vaikinais, kuriems nėra nieko svarbiau už laisvę.


Gaidžio – pasisaugok sutikusi Gaidžio metais gimusį žmogų. Jie gali būti paviršutiniški garbėtroškos, ypač lengvabūdiški ir nemėgstantys įsipareigojimų.


Puikiai sutarsi su:


Beždžione – šiais metais gimę žmonės tau bus puiki kompanija, mat esate panašūs, abu mėgstate linksmintis ir vadovauti. Pradėjusi artimesnius santykius turėtum pagalvoti, ar šios savybės tau niekada nepabos.


Triušiu – nors bus sunku rasti bendrą elgesio liniją, tarpusavio draugystei tokie partneriai tinka. Šernu, Šunimi – tikrai pasisekė, jei savo gyvenime sutikai Šuns ar Šerno metais gimusį vaikiną. Šuo iš prigimties yra ištikimas, kas tau labai svarbu. O Šernas tave palaikys ir puikiai papildys, bus švelnus ir apdovanos dėmesiu.


Jautis (Buivolas)


Geriau vengti…


Jaučio – turėtum su juo puikiai sutarti, tačiau įsiliepsnojusią meilę greitai užgoš nuobodulys, buvimas kartu neskatins jokio jaudulio ar gyvumo.


Tigro – tavo ir Tigro gyvenimo būdas skiriasi iš esmės. Dėl to tai labai sunkus derinys, bet koks negatyvus poelgis gali sukelti tikrą audrą.


Gyvatės – būk atsargi, santykių pradžioje viskas gali atrodyti puiku, tačiau pasinaudojusi patogia padėtimi gyvatė gali iššliaužti ieškoti šiltesnio glėbio.


Arklio – nelabai palankus derinys, mat Jautis ir Arklys beveik neturi pozityvių sąlyčio taškų ir yra per daug skirtingi.


Ožkos – nors Ožkos metais gimę žmonės Jaučiams taip pat nėra ypač derantys, savo skirtumais jie gali papildyti vienas kitą, tad viskas priklauso nuo meilės ir noro suprasti.


Puikiai sutarsi su:


Triušiu – idealus variantas, jei tavo vaikinas gimęs Triušio metais. Abiem jums reikalingas pastovumas, saugumas ir harmonija, kurios sudrumsti nepavyks niekam.


Drakonu – Drakono aktyvumas puikiai papildo pasyvesnį jautį.


Beždžione – turėtumėte neblogai sutarti dėl panašių charakterio savybių. Jums meilė nėra svarbiausias gyvenimo rodiklis, nesate pavydūs.


Gaidžiu – nors nebloga sąjunga Jaučiui žadama ir su Gaidžio metais gimusiais partneriais, dažnai būtent Jaučiams tenka dirbti už du, o Gaidys nori būti valdytojas. Darbo santykiuose tai gali pasiteisinti, tačiau poroje Jaučiui nebus lengva.


Šunimi – tokioje poroje juntama tarpusavio pagarba ir pusiausvyra.


Šernu, Žiurke – Šernai ypač sąžiningi ir taikūs, o Žiurkės, kaip ir Šernai, ryškūs individualistai, gebantys priimti poros trūkumus.


Tigras


Geriau vengti…


Tigro – su kitu Tigru partnerystė nerekomenduojama, nes draugystę sektų nuolatiniai nesusipratimai ir iš to kylantys kivirčai.


Gyvatės – Gyvatės metais gimusiam partneriui bus nepriimtinas Tigro gyvenimo tempas, neįdomi Tigro nuomonė, be to, Gyvatė linkusi į išdavystes.


Arklio – tik iš dalies palankus derinys su Arkliu. Iškilus nesutarimų, padėtis galėtų tapti labai rimta, nes tiek Arklys, tiek Tigras kovoje gali virsti tikrais žvėrimis.


Žiurkės – dėl skirtingų asmeninių savybių Tigro sąjunga problemiška su Žiurkės metais gimusiais partneriais. Nors vienas kitą galite papildyti, esminiai požiūrių skirtumai gali trukdyti ilgalaikiams santykiams.


Jaučio – savybės gana priešiškos, abu nepakenčia apribojimų ir nurodymų, o tai trukdytų bendrai poros harmonijai.


Puikiai sutarsi su:


Triušiu – šie vaikinai labai lankstaus charakterio, tad puikiai tinka Tigrams. Abu esate nepriklausomi, mėgstate keliauti, o grįžę mėgaujatės harmonija.


Drakonu – sėkmė garantuota, Drakono ženklo vaikinai savo racionaliu mąstymu ir gerais patarimais traukia Tigrus.


Ožka – Tigrus puikiai poroje supranta Ožkos metais gimę vaikinai. Jie sugeba žavėtis savo partnere, puoselėti jai

šiltus jausmus ir nuoširdumą.


Šunimi – stipri Tigro sąjunga su Šuns metais gimusiais partneriais, kai poroje abu nori dominuoti, bet vienas kitam nekliudo. Draugystė gali būti labai pozityvi, svarbu vengti nuobodulio ir kuo dažniau paįvairinti santykių kasdienybę.


Šernu – tvirta pora Tigras galėtų būti su Šerno metais gimusiu partneriu. Tai dviejų garbingų, aistringų ir lojalių vienas kitam žmonių derinys.


Triušis (Katinas)


Geriau vengti…


Drakono – Triušio ir Drakono sąjunga nėra labai stipri, Triušiui greit atsibos kęsti audringą Drakono būdą, po kurio laiko tai pradės erzinti, o neiškentęs greit viską išrėš į akis.


Beždžionės – skandalinga draugystė turėtų būti su Beždžionės metais gimusiu partneriu, kuris mėgsta gudrauti ir linksmintis. Tai ilgainiui sukeltų Triušio nepasitenkinimą.


Gaidžio – būk ypač atsargi, jei kelyje sutiksi Gaidžio metais gimusį vaikiną. Tai keistas, nepalankus, kartais net pavojingas derinys meilėje, draugystėje ir net darbe.


Šuns – nors tradiciškai Triušio ir Šuns draugystė laikoma nepalankia, laimingas atsitiktinumas ir asmeninės savybės gali jums padėti likti kartu ir sudaryti tvirtą sąjungą.


Puikiai sutarsi su:


Triušiu – Triušiai puikiai sutaria su kitais Triušiais. Tai du harmonijos ir tarpusavio supratimo siekiantys partneriai, tad jie gali sukurti jaukų ir saugų poros ar net šeimos lizdelį.


Gyvate – tvirta sąjunga žadama su Gyvatės metais gimusiu vaikinu. Tai puikiai tarpusavyje sutariantys partneriai, galintys valandų valandas praleisti tvarkydami ir puoselėdami savo namus ir kasdienę buitį.


Arkliu – puikios prognozės Triušio ir Arklio porai, jei sugebėtum neriboti Arklio laisvės ir leistum jam ramiai veikti savo nuožiūra, neįkyrėtum savais pamokymais.


Ožka – jei mėgsti ramesnį gyvenimą, puikiai sutarsi su Ožkos metais gimusiais vaikinais, kurie vertina pastovumą ir ramybę.


Šernu – gerai sutarsi su Šerno metais gimusiais žmonėmis. Tokioje sąjungoje partneriai labai vertina ir gerbia vienas kitą, abu linkę palaikyti teigiamą atmosferą.


Žiurke – gana gerai Triušiai sutaria su Žiurkės metais gimusiais vaikinais, su kuriais niekada nebūna nuobodu, tačiau ilgesnė draugystė nebūtų tvirta.


Jaučiu – pagal kinų tradiciją Triušio ir Jaučio sąjunga ideali, abu jie yra šeimos žmonės, jų vertybės sutampa.


Tigru – Triušiams palanku bendrauti su Tigro metais gimusiais partneriais. Abu jie turi daugybę panašių charakterio savybių, be to, lankstusis Triušis visuomet ras būdą tarpusavio santykius harmonizuoti.


Drakonas


Geriau vengti…


Drakono – jei gyvenime sutiksi taip pat Drakono metais gimusį vaikiną, tokia sąjunga nebus palanki. Abu partneriai žavisi vienas kitu, jie linkę vyrauti, tad gali būti keblu pasiskirstyti vaidmenis.


Gaidžio – ne tokia gera pora ir Gaidžio metais gimę partneriai, mat abu jie mėgsta savimi didžiuotis ir girdėti pagyras, tad galų gale buvimas šalia gali pradėti varginti.


Šuns – tai dviejų vienas kito nesuprantančių partnerių derinys, jie neturi nei bendrų tikslų, nei tarpusavio supratimo.

Šerno – tik iš dalies galima draugystė su Šerno ženklu. Drakonas visada galėtų draugiškai patarti įvaizdžio, elgesio klausimais, abu galėtų rasti bendrų pomėgių.


Triušio – nelabai palanki pora Drakonams yra Triušio ženklo žmonės, kurie negali pakęsti ūmaus Drakono elgesio ir neturi noro prie jo taikytis.


Puikiai sutarsi su:


Gyvate – šie ženklai giminingi, o draugaudami jie gali tobulinti save – Drakonas tapti santūresnis, o Gyvatė išmoks kantrumo.


Ožka – Drakonas ir Ožka taip pat puikiai gali vienas kitą palaikyti, mat Ožkai reikalingas globėjas, o Drakonui – žmogus, kuris be paliovos jį liaupsintų.


Beždžione – abu labai vertina vienas kitą ir gali sudaryti galingą draugystę.


Žiurke – nors Drakonas mėgsta bėgioti paskui kilusias aistras, o Žiurkės ženklo žmonės labai ištikimi, ši sąjunga iš dalies galima, nes jie sugeba vienas kitą papildyti, palaikyti.


Jaučiu – galingam ir veržliam Drakonui kaip niekas kitas puikiai tinka ramesnio būdo Jaučio ženklo žmonės.


Tigru – taip pat geri patarėjai Drakonui yra Tigro metais gimę vaikinai. Jie geba rūpintis savo antrąja puse ir saugoti ją nuo neapdairių žingsnių.


Gyvatė


Geriau vengti…


Gyvatės – jei Gyvatės gyvenime pasipainios kita gyvatė, santykiai ilgai netruks, mat abiem partneriams būdingas stiprus lenktyniavimo ir pirmavimo jausmas.


Šuns – Gyvatės sąjunga su Šuns metų žmonėmis gana miglota. Nors ji ir vertina Šuns gebėjimą ją dievinti, tai gali jos nesulaikyti nuo polinkio susirasti gerbėją iš šalies.


Šerno – nerekomenduojama partnerystė ir su Šerno metais gimusiais vaikinais. Abu jie turi labai skirtingas įgimtas savybes, kurios neleis jaustis laimingiems.


Žiurkės – nors Gyvatės gali neblogai sutarti su Žiurkės metų žmonėmis, šeimos kurti jiems nerekomenduojama, mat jie ne itin jaučia vienas kito poreikį.


Jaučio – nelabai vykęs partneris Gyvatei ir Jaučio metais gimęs vaikinas, kuris greitai pradės jaustis užguitas ūmios Gyvatės, tad gali pradėti ieškoti kitų gerbėjų.


Tigro – Gyvatei taip pat nepriimtinas Tigro metais gimusių žmonių gyvenimo tempas, ją tai erzina ir trikdo. Lėtoka Gyvatė Tigrui taip pat kelia erzulį.


Puikiai sutarsi su:


Arkliu – jaudinantis ir malonus derinys Gyvatei yra Arklio metais gimę žmonės, mat Gyvatė linkusi savo aistringumu apakinti ištikimą Arklį, o tai visuomet padės susitaikyti.


Ožka – puiki pora Gyvatei yra Ožkos metų partneriai. Jie abu turi bendrų interesų meno srityje, išugdytą meilės grožiui ir harmonijai jausmą, tad visuomet ras, apie ką pasikalbėti.


Beždžione – neprašausi, jei susirasi Beždžionės metais gimusį vaikiną. Tai būtų dviejų intelektualių partnerių sąjunga, puikiai prisitaikanti prie kintančių gyvenimo sąlygų ir aplinkybių. Gaidžiu – Gyvatė idealiai dera su Gaidžio ženklo žmonėmis. Tai vienos sąmonės ir sielos partneriai, puikiai vienas kitą jaučiantys ir gebantys suprasti.


Triušiu – šiais metais gimę vaikinai taip pat yra puiki sąjunga, jie greitai randa bendrą kalbą ir pomėgius.

Arklys


Geriau vengti…


Ožkos –nelabai rekomenduojama sąjunga su Ožkos metais gimusiais vaikinais, kurie nuolat priversti šokti pagal jos dūdelę.


Beždžionės – partneriams gali būti sunku vienam kitą suprasti dėl skirtingų požiūrių ir Beždžionėms būdingo nepastovumo. Arkliui nepatinka tokios jos elgesio vingrybės.


Gaidžio – tai dviejų tik savimi rūpintis linkusių žmonių sąjunga. Jiems svarbi aplinkinių nuomonė, be to, iš prigimties abu partneriai linkę greit užsigauti, dėl to sunku sukurti harmoningus santykius.


Šerno – nerekomenduojamas Arklio derinys su Šernu, mat Arklys apsigimęs egoistas, mėgstantis, kad viskas priklausytų tik jam, o Šernui tai visiškai nepriimtina.


Žiurkės – partneriai turi nemažai panašumų, bet abu linkę prarasti saiko jausmą, todėl gali prikrėsti kvailysčių.


Jaučio – netvirta ir Arklio bei Jaučio sąjunga, kurioje dėl įgimtų charakterio bruožų ir būdingo egoizmo partneriai nesiekia vienas kito suprasti.


Puikiai sutarsi su:


Arkliu – jei sutiksi kitą Arklio metais gimusį žmogų, tikėtina, kad greit rasite ryšį. Abu mėgstate laisvę, o įsimylėti galite iš pirmo žvilgsnio. Jūsų sąjunga palanki, nes abu esate pripratę prie ryškios ir aistringos atmosferos.


Šunimi – Arkliams puikiai į kompaniją tinka Šuns metais gimę vaikinai. Jie gerai dera tarpusavyje, draugystė gali peraugti į rimtus ir tvirtus santykius, kuriuose vyrauja pagarba partneriui ir pasitikėjimas.


Tigru – iš dalies palanki Arklio ir Tigro sąjunga. Abu partneriai yra pilni entuziazmo, kartu gali kalnus nuversti, o įsimylėjęs Tigras nepastebės keistokų Arklio poelgių.


Triušiu – palankus Arklio ir Triušo derinys, nes sentimentalaus ir romantiško Triušo meilė gali pozityviai paveikti stiprias nuostatas turintį Arklį.


Drakonu – puikiai į porą Arkliui tinka Drakono metų žmonės. Jie turi bendrus tikslus, vienas kitą papildo. Drakonas gali nuraminti įsismarkavusį arklį.


Gyvate – labai malonus derinys arkliui yra jausminga Gyvatė.


Ožka


Geriau vengti…

Šuns – abu pesimistiški ir labai įtarūs, dėl to vienas kitą nuolat erzina ir nesutaria.


Žiurkės – prasta sąjunga Ožkai Žiurkės metų vaikinas, mat partneriai per daug skirtingų charakterio bruožų, dėl to nei draugystei, nei meilei gimti galimybių beveik nėra.


Drakono – nestabilūs santykiai laukia Ožkos ir Drakono sąjungos. Ožkai gali nepavykti deramai pateisinti Drakono vilčių, tad jam to gali pasirodyti per maža.


Gyvatės – Ožka neblogai sutaria ir su Gyvatės ženklu, abu jie turi bendrų interesų estetikos ir grožio srityje, tad ras bendrų temų. Tiesa, kadangi abu yra šiek tiek egoistiški ir pirma rūpinasi savo reikalais, kurti šeiminį gyvenimą jiems būtų sudėtinga.


Arklio – mažai harmonijos ir Ožkos bei Arklio santykiuose, mat Ožkos nėra labai darbščios, o laisvę mėgstantis Arklys nepakenčia rutinos.


Puikiai sutarsi su:


Ožka - Ožkoms į porą puikiai tinka tais pačiais metais gimę partneriai. Jie neturi per didelių reikalavimų, nelinkę nuvilti ir nuolat stengiasi puoselėti namų židinį.


Beždžione – jei Ožkai į kompaniją pakliūva Beždžionės metais gimęs žmogus, kartu jie gali sugalvoti originalių pramogų, linksmų planų ir svajonių, tad bendra jų ateitis klostysis tiesiog idealiai.


Gaidžiu – saugi Ožka jaučiasi su Gaidžio metais gimusiais žmonėmis, kurie geba aprūpinti abu.


Šernu – palanki pora Ožkai Šerno metais gimę vaikinai, kurie užtikrina komfortą ir įkūnija dosnumą, be to, net suteikia Ožkai taip norimą asmeninę laisvę.


Jaučiu – nors Ožkos ir Jaučio metais gimę žmonės labai nepanašūs, savo skirtumais jie sugeba vienas kitą papildyti, o svajoklė Ožka šalia protingo Jaučio gali surimtėti.


Tigru – laiminga pora gali išeiti iš Ožkos ir Tigro sąjungos, mat Tigras sugeba harmonizuoti santykius, garantuoti stabilumą, o Ožka negali atsistebėti Tigro drąsa ir vyriškumu.


Triušiu – tai du ramų gyvenimą mėgstantys ženklai, tad jei Ožkai būtų suteikiama pakankamai laisvės, ji prisitaikytų prie bet kokių gyvenimo sąlygų ir būtų laiminga stabiliame glėbyje.


Gaidys


Geriau vengti…


Šuns – Gaidžio ženklui sunku sutarti su harmoniją mėgstančiu Šunimi, kuriam sunku pakęsti Gaidžio nerūpestingumą. Dėl to dažnai gali kilti konfliktų.


Žiurkės – problemiškas Gaidžio ir Žiurkės derinys, mat abu jie turi tokių bruožų kaip agresyvumas, polinkis išduoti ar pašiepti kito trūkumus. Santykių harmonija tarp tokių žmonių beveik neįmanoma.


Tigro – šiais metais gimę žmonės Gaidžiui yra gera kompanija nebent darbiniuose santykiuose arba trumpalaikiuose meilės romanuose. Jokių pastabų nepriimantis Gaidys gali greit įsižeisti, o Tigras – likti nesuprastas, tad išlaikyti harmoniją būtų sudėtinga.


Triušio – Gaidžio ir Triušio metais gimę žmonės yra keistas, nepalankus, o kartais net pavojingas derinys. Skirtingų nuomonių ženklai įpykę gali rimtai susikibti.


Drakono – nevykęs ir Gaidžio bei Drakono tandemas, abu pagyras mėgstantys žmonės gali nerasti sąlyčio taškų.


Arklio – sunku Gaidžiui turėtų būti ir su Arklio metais gimusiu žmogumi. Jie abu linkę siekti gyvenimo tobulybės, greitai užsigauti ir ilgai atsiminti skriaudą. Būtent panašumai jiems labai trukdo.


Ožkos – tarp Gaidžio ir Ožkos daugiau neatitinkančių taškų nei tų, kurie jungia, jų skirtingas požiūris į meilę ir viešumą.


Beždžionės – paviršutiniška Beždžionė Gaidžiui nėra geriausia kompanija. Gali atsirasti polinkis rungtyniauti ir noras tapti geresniam.

Puikiai sutarsi su:


Gaidžiu – nors tikrovėje tai sunkiai įmanoma, kinų kalendoriuje du Gaidžio metais gimę žmonės puikiai sutaria. Abiem partneriams įdomu bendrauti, jie nėra linkę pyktis ir stengiasi gyventi draugiškai.


Šernu – pozityvius tarpusavio santykius Gaidžiui gali pavykti išpuoselėti su Šerno metais gimusiais žmonėmis. Jų bendravimas grįstas tarpusavio supratimu ir harmonija, nes abu yra pakankamai intelektualūs.


Jaučiu – palankus derinys Gaidžiui yra Jaučio metais gimę vaikinai, kurie palaiko poros polinkį su visais bendrauti, toks derinys puikiai tinka ir darbinėje komandoje, ir poros santykiuose.


Gyvate – idealus partneris Gaidžiui yra Gyvatė. Tai du vienos sąmonės žmonės, derantys ir puikiai jaučiantys vienas kitą. Gaidys linkęs akcentuoti savo sėkmę, o Gyvatei patinka jo klausytis ir didžiuotis prieš kitus.


Šuo


Geriau vengti…


Drakono – tradiciškai Šuniui sunkiau sutarti su Drakono metų žmonėmis. Tai dviejų nesuprantančių vienas kito partnerių derinys, jie neturi bendrų tikslų.


Gyvatės – Šuniui vertėtų vengti Gyvatės, kurios nuo gerbėjo iš šalies nesulaikys net Šuns sugebėjimas kasdien ją dievinti.


Ožkos – prasta pora Šuniui Ožkos metais gimęs vaikinas. Tai du labai įtarūs, pesimistiški ir abejojantys partnerio nuoširdumu žmonės.


Beždžionės – Beždžionė Šuns ženklo atžvilgiu nusiteikusi priešiškai. Abiem partneriams knieti kuo subtiliau kitam įgelti, abu kritiškos ir ciniškos asmenybės.


Gaidžio – Šuniui sunku šalia pakęsti nerūpestingus Gaidžio metais gimusius partnerius, kurie linkę nuolat kritikuoti ir prikaišioti Šuns minusus.


Puikiai sutarsi su:


Šunimi – labai pozityvi su savo bendraamžiais. Jiems abiem būtina tikra meilė, jie ramūs, mėgsta švelnumą ir globą, dėl to vienas kitą labai brangina.


Šernu – Šunys gerai sutaria su Šerno metais gimusiais žmonėmis, tarp jų iškart atsiranda tarpusavio supratimas. Abu partneriai sugeba užjausti, gerbti ir būti sąžiningi vienas su kitu.


Žiurke – tiek meilės, tiek bendros veiklos srityje Šunims geras derinys yra Žiurkės metų žmonės. Abu pakantūs vienas kitam, jiems būdingi bendri polinkiai, bendra ateities vizija.


Jaučiu – Šuo ir Jautis gali būti derantys partneriai, kurie vertina vienas kitą, nes Šuo žinomas dėl proto, o Jautis – kaip harmonijos ir pusiausvyros kūrėjas.


Tigru – bendri tikslai Šunį gali sieti su Tigro ženklo žmonėmis. Šuo gali protingai prilaikyti veržlųjį Tigrą, kuris daugiau dėmesio turėtų rodyti savo antrajai pusei.


Triušiu – Šunys puikiai sutaria su Triušio ženklo partneriais. Psichologijos požiūriu jie turi daug ką bendro, abu tvarkingi, saugantys savo nuosavybę ir mėgstantys saugumą.


Arkliu – puiki Šuns ir Arklio sąjunga. Pamažu jų draugystė gali pereiti į tvirtus ir rimtus santykius, jie gerbia vienas kito jausmus ir neabejoja savo partneriu.


Šernas (Kiaulė)


Geriau vengti…


Drakono – didingasis Drakonas gali sugebėti Šerną išnaudoti taip, kad tas visą savo laiką turėtų skirti Drakonui, užsiimti jo reikalais, visiškai apleisdamas savo poreikius.


Gyvatės – sąžiningam Šernui ne pakeliui ir su Gyvatės metų vaikinais. Bėgant laikui Šerno sąžiningumas, jo naivus patiklumas Gyvatę pradėtų erzinti, nes, jos manymu, Šernui toli iki jos išminties.


Arklio – nerekomenduojama Šernui puoselėti jausmų Arklio metų žmonėms. Arklys yra įpratęs paklaidžioti vienas, jis egoistas, mėgstantis, kad viskas priklausytų jam vienam, o Šernui tai nepriimtina.


Ožkos – tokioje poroje Šerno nuolaidumu būtų piktnaudžiaujama, jis galėtų parodyti savo tikrąjį charakterį, tapti griežtas ir neprieinamas, o kritiniais atvejais ir agresyvus.


Beždžionės – tik iš dalies galima sąjunga ir su Beždžionės metų vaikinais. Šernas tikisi iš partnerės supratimo, tikrų ir tyrų jausmų, o pati Beždžionė niekaip negali perprasti šerno, ar jis nuoširdus, ar jo dosnumas apsimestinis.


Puikiai sutarsi su:


Šernu – Šernui į porą puikiai tinka tais pačiais metais gimę žmonės. Jie abu pakantūs vienas kito silpnybėms, turi bendrų interesų ir pomėgių.


Žiurke – partnerių, gimusių Šerno ir Žiurkės metais, bendras bruožas yra malonumų ieškojimas. Jie kartu gali išgyventi daugybę gražių akimirkų, vienas kitą palaikydami ir papildydami.


Jaučiu – iš dalies palanki Šerno sąjunga su Jaučiu. Jie abu vienodai vertina sąžiningumą, Jautis gali būti taikdarys, o Šernas kovotojas, gynėjas.


Tigru – tai dviejų garbingų, aistringų, lojalių vienas kitam ženklų derinys. Juos sieja tarpusavio pagarbos jausmas.


Triušiu – abu partneriai linkę palaikyti gerą atmosferą, o jų trūkumams galima priskirti per didelį Šerno jautrumą bei Triušio drovumą, bet jų santykiams tai netrukdo.


Gaidžiu – Šerno ir Gidžio pora gali sukurti pozityvius santykius, grindžiamus tarpusavio supratimu ir harmoningu bendravimu. Tai labai intelektuali sąjunga, partneriams būdingas gebėjimas padėti.


Šuniu – Šernas puikiai sutaria su Šuns metų žmonėmis, tarp jų iškart atsiranda tarpusavio supratimas ir atjauta. Jie sugeba sukurti palankų klimatą ir smulkmenomis stiprinti draugystę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis