8 dalykai, kurių neturėtum daryti, nenorėdama prišaukti nelaimės

Yra pavojį žymiančių ženklų, kurie, anot tikinčių magiškais reiškiniais, gyvenime gali lemti nelaimes. Patariame tau perskaityti šį sąrašą ir pagalvoti, ar kurių nors iš ženklų neaptinki ir savo gyvenime:

Veidrodį kambaryje pastatyti priešais lovą. Ne veltui veidrodis siejamas su tiltu iš praėjusio į dabartinį gyvenimą. Jei praeities gyvenime gyvenai nuodėmių pilną gyvenimą, buvai blogas žmogus, tikėtina, jog iš veidrodžio priešais tavo lovą tau lengvai persiduos neigiamos patirtys ir pasireikš šiandienos realybėje.


Nieko nedaryti pastebėjus, jog nustoja augę plaukai ar nagai. Tai vienas kraupiausių ženklų, kuris, anot tikinčių magija, gali lemti piktosios dvasios gimimą viduje arba sumenkusią dvasinę energiją. Jei pajutai, jog per trumpą laiką netekai daug plaukų, o nagai tapo silpni, trapūs, lėtai auga ir išsityrus medicininiu būdu jokios patologijos neaptikta, gali būti, jog tavo energija suteršta, dvasia patiria kančias.


Stebeilyti žmogui į akis daugiau nei kelias minutes. Spoksoti ne tik kad nemandagu, bet ir pavojinga! Bent jau taip teigia tikintys nepaaiškinamais reiškiniais. Kartą net buvo atliktas tyrimas, kurio metu žmonių grupei buvo liepiama į vienas kitą stebeilyti daugiau nei penkias minutes. Tyrimo dalyviai po penkias minutes trukusio stebėjimo jautėsi nebesiorientuoją aplinkoje, buvo jaučiami disociacijos (iškraipyto, nerealaus vaizdo) pojūčiai.


Nešioti senus papuošalus. Daugelis tiki, jog prie kūno laikomi aksesuarai, tokie kaip žiedai, apyrankės ar pakabukai, sugeria energiją - tiek gerą, tiek blogą. Vis dėlto tikima, jog neigiama energija išlieka kur kas stipresnė, todėl nešiodama iš kartos į kartą perduodamus papuošalus rizikuoji pakeisti savo lemtį bei prišaukti neigiamas patirtis.


Laikyti namuose daug orchidėjų. Orchidėjos - vienos labiausiai energiją siurbiančių gėlių, kurios netinkamos liūdesio bei nerimo kamuojamiems žmonėms. Energetika besirūpinantys teigia, jog orchidėjų laikymas namuose gali lemti blogą nuotaiką, erzulį bei neigiamus atsitikimus.


Nieko nedaryti pajautus, jog esi tarsi nematoma. Tikintys astrologiniais reiškiniais teigia, jog pojūtis, kad esi niekam nereikalinga, nematoma gali kilti ne vien iš liūdesio ar depresijos. Šis jausmas taip pat gali kilti dėl susidvejinusios asmenybės, kuri, kaip tikima, iššaukia pojūtį, tarsi pasaulis tavęs nesuprastų ir nevertintų. Žinomia, pirmiausia vertėtų tirti dvasinę savijautą ir tik vėliau psichologinės būklės pablogėjimą sieti su prasta energetika.


Bendrauti su piktą akį turinčiais asmenimis. Manai, jog sudėtinga atskirti tuos, kurie linki pikta? Senovės romėnai išskyrė pagrindinius žmonių tipus, kurių reikėtų vengti, norint nebūti nužiūrėtam. Visų pirma, tai žmonės su išsprogusiomis akimis, suaugusiais antakiais, žmonės su skirtingų spalvų akių rainelėmis bei... smaila nosimi. Būtent šios išvaizdos, anot senovės išminčių, padeda atskirti tuos, kurie gali linkėti pikta.


Laikyti vogtą arba atrastą daiktą šalia savęs arba savo namuose. Nesvarbu, daiktas piktavališkai pavogtas iš kito ar perduotas, surastas ant žemės ir negrąžintas - jis gali turėti tokią prastą energiją, jog žmogų gali apnikti nesėkmės bei nelaimės, jis gali jaustis dvasiškai pažeidžiamas, sugniuždytas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis