5 ypatingi vardai: merginos, kurios 2019 m. gali ištekėti!

Ech, ir kuri iš mūsų nepagalvoja apie tobulą vestuvių švente... Tiesa ta, jog ši nuostabi meilės sąjungos šventė pas kiekvieną ateina skirtingu laiku. Šiais metais, tikėtina, šią ypatingą šventę švęs būtent šiuos vardus turinčios merginos. Belieka palinkėti tik daug kantrybės, puikių emocijų ir, žinoma, tikrų jausmų!

AISTĖ. Itin palankus metas prognozuojamas lietuviškam vardui Aistė. 2019 m. metai Aistėms prognozuojami kaip meilės metai. Jų gerbėjų ratas vasaros sezonu bus platus. Nuo vaikinų gatvėje iki internetinėje pažinčių svetainėje sutiktos simpatijos - bus sunkoka išsirinkti, jei esi vieniša ir trokšti naujų jausmų. Galimas variantas, jog visus metus nestoviniuosi vienoje jausmų stotelėje, o keliausi tolyn ir net ištekėsi, tad laukti tikrai yra ko!


MILDA. Milda - pats romantiškiausias ir labiausiai meilę traukiantis merginos vardas, kuris šiais metais gali dovanoti vestuves. Mildos vardu buvo vadinama senovės lietuvių meilės, santykių bei vestuvių deivė. Tiesa ta, jog Mildos vardo kilmė ir asmenybėms perduoda santykių sėkmę. Daugelis Mildų jau nuo pat vaikystės kuo puikiausiai gali nupiešti būsimų tuoktuvių scenarijų, todėl kuo aiškiausiai įsivaizduoja šalia savęs esantį partnerį. Į daugelio Mildų gyvenimus meilė žengia labai anksti - jos žmonomis bei mamomis tampa palyginus ankstyvame amžiuje, todėl visai gali būti, jog šiais metais tarp Mildų bus daugybė nuotakų.


SIMONA. Šios merginos - ypatingos. Simonos - itin jausmingos asmenybės, kurios tiesiog spinduliuoja moteriškumą bei eleganciją. Nuo pat jaunų dienų Simonos augo apsuptos vyriškosios lyties dėmesiu, nes vardas joms dovanojo jei ne nuostabią išvaizdą, tai gebėjimą su vaikinais elgtis taip, jog šie jomis žavėtųsi. Vis dėlto Simonos labai atidžiai pasirenka savo gyvenimo partnerius ir toli gražu ne su kiekvienu pradeda kurti ryšius. Tai vienos atsargiausių merginų, kurioms nėra lengva įsileisti vaikiną į gyvenimą, tačiau kai tai padaro, sukuria ilgalaikius, tvirtus bei pasitikėjimu grįstus santykius. 2019 metais daugybė Simonų tikrai švęs vestuves ar bent jau džiaugsis sužadėtuvėmis!


GIEDRĖ. Giedrės vardas yra vedinys iš lietuvių kalbos žodžio giedra. Kadangi šis vardas taip pat reiškia tyrumą, šviesumą, jausmingumą bei mielumą, beveik visos Giedrės be išimties yra optimistiškos bei linksmos. Giedrės - žinančios, ko nori gyvenime ir pasiryžusios tai gauti. Gal todėl Giedrėms taip sekasi santykių sferoje, jos nesimėto ir neeksperimentuoja. Kuo puikiausiai žinodamos savo idealą jos dažniausiai siekia jo ir... joms pasiseka! Galbūt tą lemia sėkmė, gal - puiki karma, tačiau didelė tikimybė, jog Giedres santykių sferoje globoja joms suteiktas nuostabus vardas. Didžiulis šansas, jog šiais metais viena iš Giedrių matuosis vestuvinę suknelę!


VIKTORIJA. Viktorijos - iš prigimties šarmingos asmenybės, kurios savo charizmatiškumą panaudoja siekiant savų tikslų. Vienas jų - geidžiamas partneris, kurio pasiekimui Viktorijos pasitelkia visas įmanomas priemones. Viktorijos yra tos, kurioms visi keliai atviri. Ypač, į vaikinų širdis. Jos geba ne tik puikiai flirtuoti, bet ir žavėti sava išmone, intelektualumu bei puikia iškalba. Tai vienos intelektualiausių merginų, kurios savo protiniais gebėjimais dažniausiai sužavi priešingą lytį. Ir, beje, yra linkusios kurti ilgalaikius santykius, kurie jau šiais metais gali virsti kai kuo nuostabiu - vestuvėmis ar sužadėtuvėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis