2019 m. pranašas pagal indų filosofiją: ieškok Zodiako ženklo

(2)

Senovės indų filosofija astrologijos pasaulyje dar žinoma kaip dieviškąja. Tai filosofijos šaka, kuri gilinasi į asmenybės vidų ir geba nuspėti pačias slapčiausias jos kerteles. Šį kartą kliaunamės indų filosofija ir pateikiame 12 Zodiako ženklų prognozes ateinantiems 2019 m. pagal indų filosofiją. Paskaityk, bus įdomu:

Avinas (Mesha) Neslėpkime - Avinai neretai greitai susierzina ar puola kivirčytis. Žvaigždės lemia, jog ateinančiais metais situacijų, kuomet Avinai trokš įrodyti savo tiesą, bus nemažai. Deja, nepavyks sėkmingai to padaryti, mat aplinkybės lems, jog dažniausiai Avinai bus neteisūs. Todėl ateinantys metai Avinams bus kupini ginčų ir nesusipratimų. Vertėtų atidžiau rinkti žodžius ir nesivelti į bereikšmius konfliktus, kurie neneša jokios naudos. Juk žodis - ne žvirblis...


Jautis (Vrishiba). Jaučiams ateinantys metai gali būti kupini nerimo. Tai ir taip gana jautrios asmenybės, kurios skaudžiai priima kiekvieną kritiškesnį žodį bei nelengvai pereina sunkumus, o 2019 m. viską ims giliai į širdį. Vertėtų kuo mažiau gilintis į tai, ką pasako kiti ir mokytis apginti savo nuomonę. Ateinantys metai gali pažerti nemažai prieštaringų nuomonių, taip pat savoje aplinkoje gali pasirodyti nemažai žmonių, kurie linkės pikto. Jaučiams vertėtų nusiteikti sunkumams, tačiau nepamiršti, jog jie turi nemažai vidinės stiprybės, kurią išlaisvinę galės džiaugtis puikiais metais.


Dvyniai (Mithum) Pastarieji metai šio Zodiako ženklo atstovams buvo permainingi. Neišsipildę lūkesčiai, dužusios viltys ir kilusios problemos su aplinkiniais kiek aptemdė Dvynių gyvenimą, dalį laiko jie nesijautė laimingi. Žinoma, būta ir puikių akimirkų, ypač kalbant apie laiką su draugais bei šeima. Ateinantys geltonojo šuns metai Dvyniams bus kur kas šviesesni. Pagrindinis aspektas, kuris vienis Dvynių ženklo atstovus - tai neblėstanti gera nuotaika, kuri sklis iš vidaus. Susitvarkys vidinis Dvynių gyvenimas, jos taps kur kas ramesnės, harmoningesnės. Joms šį harmoningumą suteiks aktyvi fizinė veikla, kurios Dvynės imsis jau metų pradžioje.


Vėžys (Karka) Vėžius džiugins tai, jog ateinančių metų pirmuoju periodu daugelis jiems bus geranoriški, išklausys jų ir pasikliaus jų nuomone, o tai šio Zodiako ženklo atstovėms be galo svarbu. Vėžiukės išmoks tolerantiškumo, tačiau kartu ugdys tvirtesnį būdą, kurio, kai kurių aplinkinių teigimu, jo trūksta. Ateinančiais metais bus nemažai situacijų, kurios Vėžiukes mokys kovoti už save ir stiprins jų vidinį pasitikėjimą. Pirmuoju ateinančių metų ketvirčiu po šiuo Zodiaku gimusioms bus lemta sutikti kažką, kas keis jų likimą iš pagrindų. Tai gali būti žmogus iš artimos aplinkos, kuris pirmiausia taps geru draugu, o tik vėliau draugystė pataps kažkuo rimta.


Liūtas (Simha) Pasisekti Liūtėms turėtų mokslinėje srityje, mat išminties dievas Totas joms lems sėkmę, nors ir nereikės įdėti daugybės pastangų.Liūtėse, jei dar nėra pasirodęs, gims troškimas šviestis ir ugdyti save kaip asmenybes. Tai savo ruožtu pritrauks ir priešingą lytį. Senokai miręs stereotipas, jog vaikinai dievina tuštutes lelytes. Išmintingosios Liūtės, jei dar neturi partnerio, jį atras mokslinėje ar darbinėje srityje. Ieškoti meilės neverta, ji tikrai pasirodys pati ir, tikėtina, tai įvyks pirmajame metų pusmetyje.


Mergelė (Kanya) Mergelės - merginos, kurios dažniausiai nestokoja entuziazmo ir geros nuotaikos. Visgi praėjusias metais jų džiugesį temdė nors ir nestiprūs, tačiau nemenkai vidinę būseną sujaukę konfliktai su aplinkiniais. Neretu atveju Mergelės jautėsi aršios, negebėjo suprasti kitų ir tai jas skaudino iš vidaus, mat iš prigimties Mergelės yra teigiamų emocijų skleidėjos. Ateinančiais metais jos sugrįš į tikrąjį savo pavidalą. Mergelėms iš šio sąrašo seksis labiausiai. Ko tik besiims, viskas pavyks - gal ne tobulai, tačiau rezultatu šio Zodiako ženklo merginos bus patenkintos.


Svarstyklės (Thula) Svarstyklėms paprasčiausiai seksis. Jos gebės derinti sudėtingus mokslus ar darbus su sėkmingais asmeniniais ryšiais, atras energijos, bus aktyvios ir nepamirš palepinti savęs. Iš prigimties aktyvios Svarstyklės pasižymės dideliu užimtumu, o jis neleis joms nuobodžiauti ir galvoti apie gyvenimo pilkumą. Daugeliui jos rodysis atsigavusios, švytinčios, nepaleis šypsenos iš veido ir... labai išgražės. Jei Svarstyklėse iki šiol nebus prabudusi moteriškumo galia, tai kitais metais ji smogs visa jėga. Šio ženklo atstovės jausis išdidžios, moteriškos, gebančios vilioti ir sėkmingai kurti rimtus santykius.


Skorpionas (Vrishika) Skorpionės, ruoškitės - tai hormonų audrų metas. Skorpionai laikomi vienais iš šalčiausių Zodiako ženklų, tačiau jų santūrumas ateinančiais metais pranyks kaip dūmas. Skorpionės pajaus kylančią hormonų audrą - ypač atėjus šiltajam sezonui. Gali būti, jog ateinančiais metais jų kaip niekad daug laukia romantiškų staigmenų, neįprastų, gal net egzotiškų pasimatymų. Šio Zodiako ženklo atstovai išbandys tai, ko nebuvo bandę ir taip ateinančius metus pelnytai tituluos atradimų metais.


Šaulys (Dhanu) Šauliams daugiausiai pokyčių nutiks meilės sferoje. Sveikiname - Šauliai ateinančiais metais pagaliau susitupės! Nors praėjusiais metais jie jautėsi lyg nesavi - blaškėsi, greitai nutraukdavo ryšius, ateinančiais metais Šauliai sutiks tą, su kuriuo norės megzti rimtesnį ryšį. Keisčiausia, jog jie patys jausis neįtikėtinai ramūs, o tai Šaulių ženklo atstovams nėra būdinga. Darnūs santykiai prognozuojami ateinančių metų viduryje. O iki tol... Šauliai dar patirs šaunių nuotykių, apie kuriuos tikrai bus galima papasakoti anūkams.


Ožiaragis (Makara) Kalbant apie vidinius Ožiaragių pokyčius, šio Zodiako ženklo atstovai taps kur kas supratingesni, gebės labiau išklausyti ir pasižymės didesniu susikaupimu. Būtent todėl Ožiaragėms, besimokančioms mokykloje ar universitete, prognozuojami kur kas geresni balai ir puikesni santykiai su mokytojomis ar dėstytojais. Seksis daugelis sričių, vertėtų tik pasaugoti sveikatą, jog dėl didelio užimtumo ir veiklumo ji nesuprastėtų.


Vandenis (Kumbha) O, prieštaringieji Vandeniai. Ateinantys metai nebus lengvi tuo, jog aplink jus suksis nemažai pikta linkinčių žmonių. Žvaigždėse nusimanantys teigia, jog Vandeniams reikėtų pasisaugoti išdavysčių ir apkalbinėjančių žmonių. Patys Vandeniai ateinančiais metais neretai jausis lyg nesavi - trūks pasitikėjimo savo jėgomis, stigs ryžto ir valios. Vienintelis Vandenius motyvuojantis dalykas - meilė, kurios ateinančiais metais netrūks. O su pikta linkinčiais teks gerokai pakovoti. Kita vertus, kada jie Vandenių nesupo?


Žuvys (Meena) Žuvys, tai jūsų metai! Nors praėjusieji buvo taip pat ganėtinai džiugūs ir atnešę svarbių patirčių, šie metai bus dar įspūdingesni. Į Žuvų meilės frontą atpūs jausmų vėjai, tad šio Zodiako ženklo atstovės jausis kaip niekad pakylėtos. Pagerėję asmeniniai santykiai suteiks didelį energijos pliūpsnį, Žuvys taps kur kas ištvermingesnės ir pasižymės didesniu entuziazmu atlikti kasdieninius darbus.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis