„One Direction“ narys neranda sau vietos: nė iš tolo nebeprimena šio vaikino (FOTO)

Dažniausiai iširus garsioms grupėms, atlikėjų laukia du keliai - įspūdinga solinė karjera arba užmarštis. Praėjusiais metais paskelbta žinia pie vaikinų grupės „One Direction“ subyrėjimą buvo skaudi daugeliui, juk su šių vaikinų dainomis užaugo visa Z karta!

Jautresnių merginų veidais tekėjo ašaros, o štai racionalesnės tikėjo, jog išsiskyrę vaikinai padarys dar įspūdingesnes muzikines karjeras nei būdami kartu. Kol kas iš jų visų labiausiai sekasi manekenės Gigi Hadid mylimajam Zaynui Malikui, kuris iki šiol aktyviai koncertuoja ir stebina gerbėjus naujais muzikiniais hitais. O

Ryškiausia iširusios grupės žvaigždė kadaise daugelis laikė atlikėją Harry Styles. Merginų numylėtinis buvo toks populiarus, jog gatve ramiai praeiti nesugebėdavo - jį atsivydavo minia, reikalaudavusi parašų ir troškusi prisilietimų. Vargiai ta pati minia atmintų tuometinį Harry, pamatę dabartinį - šiandien jis yra gerokai pasikeitęs. 23 m. atlikėjas, regis, pavargo nuo dėmesio gausos ir gatvėje stengiasi atrodyti taip, jog niekas net neįtartų, kad tai yra garsi įžymybė.

Harry Styles
Harry Styles
Vida Press

Po kapišonais bei kepurėmis tapatybę slepiantis Harry nuo paprastų praeivių išsiskiria tik vienu dalyku - atlikėjo simboliu tapusiais auksiniais žiedais, kurių šis neketina slėpti.

Beje, praėjusiais metais Harry save atrado kaip aktorius ir atliko vaidmenį Christopherio Nolano karinėje dramoje Diunkerkas. Šių metų liepos mėnesį kino ekranuose pasirodysiantis filmas, ko gero, ir bus didysis Harry sugrįžimas į viešumą. Be to, atlikėjas paskelbė, jog jau balandžio mėnesį gerbėjus pagaliau pasieks naujas muzikinis kūrinys - yra ko laukti!

Harry Styles
Harry Styles
Vida Press

Harry Styles
Harry Styles
Vida Press

Tiesa, šiuo metu Harry aplenkia pramogų pasaulio vakarėlius ir mieliau renkasi ne įžymybių, o artimų žmonių draugiją. Tiesa, merginos, ant kurių kambario sienų vis dar kabo Harry plakatai, nejučia pamąsto, kada sugrįš ir atlikėjo elegantiškumas bei žavesys. O kol kas jis gyvena, taip, kaip geidžia širdis ir niekas jo negali kaltinti!

Harry Styles
Harry Styles
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis