3 kartus greičiau augantys plaukai: daugelis merginų nežino šios ypatingos procedūros

Tikriausiai ne viena esame girdėjusi apie veido ar kūno pilingo naudą. Pilingas padeda šalinti nereikalingas odos ląsteles ir spartina odos kraujotaką. Atlikus pilingo procedūrą oda pasidaro švelnesnė, lygesnė, labiau spindi. Pagalvok, jei tokią didelę naudą pilingas gali atnešti odai, kokį gėrį jis galėtų suteikti tavo svarbiausiai puošmenai - plaukams? Daugelis silpnus, trumpučius plaukus turinčių nežino vienos ypatingos procedūros - galvos šveitimo, kuris pagerina plaukų būklę ir priverčia juos augti net trigubai greičiau!

Galvos šveitimo procedūra - pakankamai naujas metodas, tačiau išbandžiusiųjų teigimu yra puikus būdas ne tik sustiprinti plaukus, bet ir paskatinti juos sparčiai augti. Galvos šveitimas taip pat padeda, jei plaukai yra linkę slinkti, o tai itin aktualu šaltuoju metų sezonu.


Geriausia yra tai, jog norint atlikti galvos šveitimą net nereikia kulniuoti į grožio saloną, mat jį, kaip ir veido bei kūno šveitimą, laisvai galima atlikti namuose. Išbandžiusios merginos tvirtina, jog vos po trijų galvos šveitimo procedūrų plaukai nustoja linkti, kaipmat sustiprėja ir sparčiau auga. Svarbiausia - tokiu būdu veikiamos plaukų šaknys, o nuo jų būklės ir priklauso plauko augimas.Be to, plaukų šveitimo procedūra itin reikalinga merginoms iki 23 metų, mat iki šio laiko organizmas išskiria didelį kiekį rūgščių, todėl jas reikia pašalinti šveitimo pagalba.


Jei nekantrauji išbandyti šią procedūrą, paskaityk tai.Himalajų druska
Himalajų druska
ShutterstockKo prireiks galvos šveitimui?


1. Dviejų šaukštų druskos (tinkama ir paprasta, ir Himalajų druska)


2. Šilto vandens


3. Kelių lašelių patinkančio kvapo aromatinio aliejaus


Kaip atlikti galvos šveitimą?


Išskalauk plaukus šampūnu. Tuomet sumaišyk druską su lašeliu aromatinio aliejaus ir įmasažuok masę į galvos odą. Procedūrą atlik bent 15 minučių, jei trokšti efektyvaus rezultato.


Tuomet išplauk galvą vandeniu ir leisk plaukams natūraliai išdžiūti.


Galvos šveitimą atlik VIENĄ kartą per savaitę, dažnesnis galvos šveitimas gali odą sudirginti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis