Selena - tikra bombytė! Naujausios nuotraukos įrodo, kodėl dėl jos pasaulis eina iš proto (FOTO)

Nors didžiausi Selenos Gomez fanai nerimauja, jog mergina nuogąstauja dėl buvusio vaikino Justino Bieberio būsimų vestuvių su modeliu Hailey Baldwin, baimintis tikrai nėra dėl ko. Atrodo, jog laimingesnė (ir gražesnė!) Selena nebuvo ilgą laiką.

Su draugais Floridoje jachtoje poilsiavusi mergina įsiamžino nuotraukose, kuriose pozuoja su žaismingu žalsvo - mėlyno atspalvio maudymosi kostiumėliu. Net didžiausi skeptikai patvirtins, jog Selena tikrai verta bombytės titulo. Tobulas įdegis, nuostabios kūno formos, vešlūs plaukai - Selena atrodo susigrąžinusi gyvenimo džiaugsmą, o tuo pačiu savo nepriekaištingą išvaizdą!


Nors pasaulis Seleną vertina už talentą ir nuoširdžią asmenybę, negalima nuneigti, jog žavus fizinis pavidalas merginai prideda populiarumo. Žvelgiant į Selenos nuotraukas norėtųsi, jog vasara truktų amžinai... Įdomu, kaip reaguoja Selenos buvusi meilė Justinas, kuris žvelgia į šiuos kadrus? Ko gero, mintyse grįžta į prisiminimus, kaip leido laiką kartu su gražuole.


Kažin, kas bus naujasis išrinktasis, užkariausiantis šios žaviosios undinėlės širdį? Laukiame nesulaukiame atomazgos!


@selenagomez via Instagram stories #selenator #selenagomez #selenamariegomez #selenaforever @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez @selenagomez

A post shared by Selena.gomez_myhappy (@selena.gomez_myhappy) onCute baby 💯💞 #justinbieber #selenagomez

A post shared by @ jelenalivesalways on


‘You could break my heart in two. But when it heals, it beats for you.’ #new

A post shared by Selenators | Lovatics - gt fb (@sellyvato) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis