Vau, Ariana! Naujausia plaukų spalva ją visiškai sutapatina su Karolina Meschino (FOTO)

Atlikėja Ariana Grande gana dažnai nustebina šukuosenų pokyčiais - matėme ją tiek su pilkšvais, tiek su sniego baltumo, tiek su ryškiais raudonais plaukais.

Vakar Arianą viešumoje pasirodė plaukus nusidažiusi rausvai - violetine spalva. Labai panašų atspalvį, tik ryškesnį, šukuosenos paįvairinimui pasirinko ir Lietuvos socialinių medijų įžymybė Karolina Meschino.

Regis, šią vasarą dominuoja vien tik rausva! Daugelis Arianos gerbėjų pripažino, jog toks plaukų atspalvis gražuolei puikiai tinka ir yra kone gražiausiai iki šiol turėtų. Iš tiesų - jei balti ar pilki plaukai Arianą kiek sendino, šis atspalvis tik pabrėžė jos jaunatviškumą ir išryškino gražiausius merginos bruožus.

Norėdama nepabosti gerbėjams Ariana privalo išlikti kintanti, o vienas pagrindinių išvaizdos elementų, kuriuos galima laisvai keisti, yra plaukai. Kuomet asmeninis Arianos gyvenimas nusistovėjo, atėjo laikas ir išvaizdos permainoms! Smalsu tik viena - kada ateis momentas, kuomet Ariana nuspręs keisti ne tik plaukų atspalvį, bet ir kirpimą? Ji kone vienintelė įžymybė, dar neišbandžiusi trumpų plaukų varianto!

July 18: Ariana leaving her apartment in NYC

A post shared by Ariana Grande (@arianagrandeupdatesx) on Jul 18, 2018 at 3:09pm PDT

July 18: Ariana leaving her apartment in NYC

A post shared by Ariana Grande (@arianagrandeupdatesx) on Jul 18, 2018 at 4:40pm PDT

July 18: Ariana out in NYC

A post shared by Ariana Grande (@arianagrandeupdatesx) on Jul 18, 2018 at 5:21pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis