Gerbėjai nerimsta: vieni giria į „Instagram“ grįžusios Arianos Grande įvaizdį, kiti kritikuoja (FOTO)

„Pagaliau“, - sušuko ištikimiausi atlikėjos Arianos Grande fanai pamatę, jog mergina po ilgo laiko sugrįžo į socialines medijas. Instagram platformos pastaruosius kelerius mėnesius nepildžiusi mergina prieš keletą dienų į ją sugrįžo su trenksmu.

Naujas hitas No Tears Left To Cry, įsimintinas vaizdo klipas ir ištobulintas Arianos įvaizdis - štai trys pagrindiniai įžymybės sugrįžimo į viešumą komponentai. Merginai ilgai ruošėsi šiam sugrįžimui ir praleido ne vieną savaitę muzikinėje studijoje bandydama pagerinti naujosios dainos skambesį.

Kaip žinia, daugelis sugrįžimų lydimi pokyčių, todėl daugelį Arianos fanų tiesiog nuginklavo naujausias merginos įvaizdžio pasirinkimas - dar labiau pašviesinti plaukai, kurie atlikėjai suteikė furistiškumo atspalvio. Nors daugelis Arianą vis dar mena kaip natūralaus plaukų atspalvio ilgaplaukė, regis, su senuoju merginos įvaizdžiu verta atsisveikinti visiems laikams.

Šiandien ji dar ryškesnė, pastebimesnė ir be galo žavinga, tiesa, ne visiems. Yra tų, kurie teigia, jog ankstesnysis Arianos įvaizdis merginai tinka labiau. Anot kai kurių didžiųjų Arianos išvaizdos kritikų, itin šviesūs, kone balto atspalvio plaukai merginai tinka kur kas mažiau nei tamsesni, nes išblukina įžymybės veido bruožus, kurie yra kone tobuli. Iš tiesų, itin šviesi plaukų spalva veido bruožus padaro ne tokius pastebimus, mat dėmesys pirmiausia krenta būtent į išskirtinį plaukų atspalvį.

Žinoma, kiekvieno skonis individualus. Žinant tai, jog Ariana pertransformavo ne tik savo šukuoseną, bet ir aprangos įvaizdį bei iš saldutės merginos tapo nieko besibaiminančia ryškia persona, galbūt naujoji šukuosena jai visai tinka? Pasidalink nuomonėmis ir tu!

queen 💧

A post shared by Ariana Grande (@arianagrandeupdatesx) on Apr 19, 2018 at 11:11am PDT

April 17: Ariana via Instagram Stories 💧

A post shared by Ariana Grande (@arianagrandeupdatesx) on Apr 17, 2018 at 10:20pm PDT

👑💧

A post shared by Ariana Grande (@arianagrandeupdatesx) on Apr 20, 2018 at 10:22am PDT

Ariana anksčiau:

ciao

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on Aug 3, 2017 at 8:16am PDT

🌩🌥☁️

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on Jul 21, 2017 at 11:47am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis