Selena Gomez trina rankomis: nauja J. Bieberio meilė be makiažo nepanaši į save (FOTO)

Nesakykite - saldus pasitenkinimas apima, kai pamatai savo buvusiojo dabartinę merginą, kuri nė iš tolo neprilygsta tau - žaviai, dailiai, šauniai. Žinoma, būtina visiems linkėti tik gera, tačiau kartais taip malonu pasidžiaugti, jog buvęs mylimasis tikrai tave minės kaip puikiausią ir gražiausią.

Nežinia, kas sukasi atlikėjo Justino Bieberio galvoje, tačiau faktas lieka faktu - buvusios mylimosios Selenos Gomez jis neužmirš niekada. Nors šiuo metu Justinas vysto santykius su modeliu Baskin Champion, vargu, ar šviesiaplaukė kada nors pakeis Seleną.

Nors vos pasklidus žiniai apie Baskin ir Justino romaną, mergina kaipmat buvo tituluota gražiausia iš visų kadaise buvusių Justino merginų, naujausios modelio nuotraukos glumina.

Jose Baskin - be lašelio makiažo, ką tik pradėjusi dieną. Baskin Santa Monikoje keliavo nusipirkti kavos išsinešimui, kai ją netikėtai (o gal tikėtai?) pagavo paparaciai. Kaip žinia, odai būtina pailsėti, tad Baskin pasirodymas be makiažo viešumoje neturėtų stebinti. Ir vis dėlto...

Ko gero, ir pats Justinas suglumo Baskin pamatęs be lašelio makiažo. Iš tiesų mergina su kosmetika ir be jos skiriasi it diena ir naktis. Be ryškaus makiažo ji labai blanki, nors kosmetika padailinti jos veido bruožai atrodo ryškūs, įsimenami.

Tinkamo akių makiažo pagalba Baskin žvilgsnį pagilinantys vizažistai tikrai puikiai išmano savo darbo ypatybes. Pasirodo, jog Baski akys labai mažos, o žvilgsnis blausus. Kita vertus, tai gali būti ir rytinis akių patinimas, kuris pasitaiko daugeliui moterų bei merginų.

Vis dėlto turint omenyje tai, kaip tobulai be makiažo atrodo Selena Gomez, kurios pietietiški bruožai leidžia merginai laisvai pasirodyti nesidažant, Baskin prieš Seleną nublanksta.

Baskin Champion spotted in Santa Monica. RIGHT_BRACKET28th AprilLEFT_BRACKET RIGHT_BRACKETall rights reserved for x17OnlineLEFT_BRACKET #baskinchampion

A post shared by Baskin Champion News 🇧🇷🌷 (@baskinchampnews) on May 1, 2018 at 5:28am PDT

Baskin Champion spotted in Santa Monica. RIGHT_BRACKET28th AprilLEFT_BRACKET RIGHT_BRACKETall rights reserved for x17OnlineLEFT_BRACKET #baskinchampion

A post shared by Baskin Champion News 🇧🇷🌷 (@baskinchampnews) on May 1, 2018 at 5:28am PDT

Palyginimui - Selena Gomez be makiažo:

JULY 13

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on Jul 7, 2017 at 1:42pm PDT

Selena while she was in Germany a few days back with fans ! - @xsbella_

A post shared by Selena Gomez Updates ⭐️ (@selenamgomezfanss) on Apr 27, 2018 at 11:36am PDT

Kaip ir aišku, kas laimėjo šioje kovoje...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis