Apdovanota: šį mėnesį gimusiai gražuolei neprilygsta nė viena

Tikriausiai ir tu pažįsti merginų ar moterų, kurias pamačius norisi sekti jas žvilgsniu. Žavi viskas - nuo eisenos iki šypsenos, nuo aprangos pasirinkimo iki Nors jos gimė šaltą žiemą, šiluma spinduliuoja visus metus. Be galo moteriškos, subtilios, manieringos, elegantiškos, tačiau kartu nenuspėjamos ir be galo gražios - tai GRUODŽIO mėnesį gimusios merginos.

Gruodžio mėnesį gimusios tiki, jog ne veido bruožų visuma ar atletiška figūra lemia tikrąjį grožį. Nors šį mėnesį gimusios merginos žino, kaip svarbu puoselėti savo išvaizdą, išorinį grožį, jos niekada nevirs tuštutėmis lėlytėmis, kurioms rūpi vien tik išorinis pavidalas. Jos tikrai nepasiliks makiažo, plastinių operacijų, gražių drabužių ar aksesuarų pasaulyje, nes žino, jog tikrasis žavesys yra charizmatiškumo, bendravimo ir būdo visuma.

Šią sampratą nuo mažumės išsiugdžiusios merginos žino, kad tikrasis grožis slypi ne blizgučiuose. Nors šį mėnesį gimusios be išskirtinės charizmos, dažniausiai yra gamtos apdovanotos labai ryškais veido bruožais - putlesnėmis lūpomis bei išraiškingomis akimis, ne tai lemia, jog jos pirmiausia traukia žvilgsnius. Gruodžio mėnesį gimusių merginų plaukai - itin sveiki, todėl atidi priežiūra jų grožiui išlaikyti nėra būtina. Šį mėnesį gimusios patraukia žvilgsnius savo ryškumu - juoda spalva nėra jų mėgstamiausia, jos dievina rengtis ryškiai ir nevengia atkreipti dėmesio. Tai itin traukia priešingą lytį, kuriai jau yra pabodusi pilkuma.

Šį mėnesį gimusios taip pat dažniausiai yra drąsios, kalbios, joms nesunku parodyti susižavėjimą ar dėmesį, jos nėra tylenės. Natūralus, įgimtas grožis ir jų nepaprastas bendravimas lemia, jog jos vertos gražuolių titulo. Daugelį tiesiog pakeri, kokios be galo žavios, išmintingos, tačiau kartu labai paprastos ir žemiškos yra šios merginos.

Tiesa, kūno grožis - vienas svarbiausių dalykų šių merginų gyvenime, todėl jos neapsileidžia ir nesėdi namuose apsikabinusios traškučių pakelį. Būtent savo puikiomis kūno formomis jos žavi aplinkinius. O ir visai nevengia pasipuikuoti savo grožiu - dažnai šneka apie savųjų kūno formų puoselėjimą, makiažo ar šukuosenų atlikimą. Vis dėlto nėra įkyrios gražuolės ar pamaivos. Jos tvirtai žino, jog yra gražios, tačiau naudojasi ne savo grožiu, o prigimtinėmis proto savybėmis. Tai gražių ir protingų merginų komplektacija.

Ar dar reikia įrodymų, jog šį mėnesį - pačios gražiausios šios žemės dailiosios lyties atstovės? Vos tik susipažinus su gruodį gimusia mergina ji jums pasirodys paslaptinga, tačiau čia ir slypi daugelio merginų stokojamas moteriškumas. Jos nėra linkusios greitai atversti kortas, todėl visada išlaiko aplinkinių susidomėjimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis