Štai kodėl mažesnių krūtinių savininkės vaikinus taip magiškai traukia

Kiek vaikinų - tiek ir nuomonių, visgi vyraujantis standartas, jog vaikinams patinka didesnes krūtines turinčios merginos, nėra tikslingas. Daugybę vaikinų pripažįsta, jog mažesnes krūtis turinčios atrodo net patrauklesnės! Tikrai ne krūtinės dydis lemia, vaikinas tave pamils, ar ne. Turi mažesnę krūtinę? Štai kodėl jiems atrodai tokia patraukli!

Vaikinų akimis tu atrodai... rimtesne. Kai vaikinai renkasi sau draugę, jie nesitiki gyventi vien su tobula krūtine. Vienos nakties nuotykiams jie dažniausiai renkasi merginas pagal išvaizdą, dažnai - su didesnėmis krūtinėmis, tačiau rimtoms draugystėms ryžtasi tik su patikimomis ir nuoširdžiomis merginomis.

Jų dėmesį trauki ne krūtine, o kitomis detalėmis. Pirmiausiai tu pati turi suvokti, kad tai, ką davė gamta, yra unikalu ir nepakartojama. Gražios akys, prižiūrėti plaukai, iškalba ir subtilumas - daug efektyvesnės priemonės "kabinant" vaikinus, nei DD dydžio biustas.

Jų akimis, maža krūtine tave padaro žavesne! Vaikinų nuomone, kiekviena panelė yra unikali ir ne krūtinės dydis ją paverčia žavinga. Priešingai. Juk yra tokių panelių figūrų, kurioms maža krūtinė dar ir kaip tinka.

Tu trauki brandesnių vaikinų dėmesį. O tai yra labai gerai! Nors vaikinai sako, jiems labiausiai patinka C dydžio apvalumai, subrendę ir turėję bent vieną rimtą draugystę atskleidžia, kad bet kokio dydžio krūtinė yra graži ir geidžiama, taip pat ir labai maža.

Gali drąsiai rinktis aptempiančias palaidines, kurios vaikinams labai patinka. Jokios baimės, jog tavo palaidinė prasiskirs ar pačiu blogiausiu atveju net suplyš, kuomet intensyviai judėsi. Tavo krūtinė tiesiog sukurta dėvėti įvairiausio tipo drabužius - taip pat ir suknelės giliomis iškirptėmis.

Mažų krūtinių turėtojos vaikinams atrodo jaunatviškesnės. Natūralu - kadangi tavo krūtinė mažesnė, bėgant laikui ne taip nukars ir vis dar atrodys estetiškai. Be to, atrodysi kur kas jaunatviškesnė.

Vaikinų dėmesį trauki palaidinėmis su iškarpymais šonuose. Gali drąsiai rinktis palaidines su iškarpymais šonuose. Vasaros metu, kuomet karšta, tokios yra nepamainomos! Didesnę krūtinę turinčios merginos, dėvėdamos panašias palaidines, gali atrodyti vulgarokai.

Esi aktyvesnė, o tai patinka vaikinams. Tu gali laisviau judėti. Sportuodama ar greitai vaikščiodama tu nejauti diskomforto, tau nereikia graužtis dėl to, kad trūksta atletiškumo, gali kuo laisviausiai judėti ir mėgautis fizine veikla kartu su vaikinu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis