Štai ir atsakymas į klausimą, kodėl tu vis dar vieniša

Vienišumą daugelis traktuoja skirtingai. Vienam tai proga pabūti su savimi, įsiklausyti į savo poreikius ir susikaupti. Kitam tai prilygsta tikrai katoragai - kaip gali jaustis laimingas, jei neturi su kuo pasidalinti savo išgyvenimais bei jausmais? Jei šiuo gyvenimo periodu esi vieniša ir visai nenori tokia būti, gali būti, jog kartoji šias elgsenos klaidas.

Nenukeli savo buvusiojo nuo pjedestalo

Patikėk, jis nebuvo toks puikus, kokį dabar piešia tavo vaizduotė. Kai santykiai nutrūksta, dažniausiai mes linkę juos idealizuoti ir užkeliame savo buvusį partnerį ant pjedestalo, kuris jam akivaizdžiai per aukštas. Bėda ta, kad tai neleidžia prie tavęs priartėti kitam potencialiam kandidatui.

Per daug artimai bendrauji su buvusiuoju

Mano tėvai po skyrybų labai artimai bendravo, ir dar visai neseniai aš maniau, kad tai normalu. Be abejo, jūs galite palaikyti draugiškus santykius, bet artimi draugai, kurie praktiškai visą laiką leidžia kartu ir nuolat bendrauja, kasdien? Tai yra, iš esmės jūs ir toliau susitikinėjate, tik nebesate fiziškai artimi? Tai ne tik keista, bet ir neabejotinai atstumia bet kokį potencialų kandidatą.

Vaizduoji šaltą ir neprieinamą

Tai buvo dar viena mano klaida. Man taip patiko vaizduoti šaltą ir neprieinamą, tokią šaltą, kad mano mokyklos simpatija į išleistuves pakvietė mano geriausią draugę, ir ji turėjo jam pasakyti naujieną. Nebūk tokia kaip aš. Leisk sau būti pažeidžiamai, pasakyk, kaip jautiesi. Pasakyk žmogui, kuris tau patinka, kad jis tau patinka. Pamatysi, tai tavęs nepražudys.

Nurašai potencialius kandidatus, nes jie neatitinka visų tavo punktų

Taigi, ką tik susipažinai su vaikinu ir praleidai su juo tris puikias valandas – jūs plepėjote, nevaldomai juokėtės, o gal net truputį paverkėte. Bet... jis žemo ūgio. O tu juk susitikinėji tik su aukštais!
Tai nereiškia, kad neturėtum būti išranki. Būk išranki, neik su pirmu pasitaikiusiu. Bet ir nenurašyk puikaus žmogaus vien dėl to, kad jis neatitinka kažkokio nepagrįsto standarto, kurį tu sau susikūrei praeityje. Tokio žmogaus, kuris atitiktų absoliučiai visus punktus tavo sąraše, tiesiog nėra. Tad susitelk į paieškas žmogaus, šalia kurio galėsi daug šypsotis.

Nutrauki santykius dėl menkiausio barnio

Vien todėl, kad tarp judviejų kilo nesutarimų, judu susipykote ar netgi visą dieną nesikalbėjote, nereiškia, kad viskas baigta. Nenurašyk žmogaus iškart, kai santykiuose kyla nesklandumų. Nes nesklandumų kyla visuose santykiuose, kad ir su kuo susitikinėtum.

Nuolat skundiesi, kokia tu vieniša

Net jei tuo skundiesi tik savo draugėms, mamai ar sau pačiai vakare prieš miegą, vis vien skiri tam energijos. O neigiama energija įsigeria ir tampa tavo dalimi. Tad kai nueini į pasimatymą, spinduliuoji visas savo neigiamas mintis ir nesaugumo jausmą – iš šono matosi, kad esi nelaiminga. Tad baik skųstis ir atversk kitą puslapį. Užsiimk mėgstama veikla, išmok būti laiminga viena, ir taip imsi traukti naujus, įdomius žmones ir būsi pasiruošusi naujiems santykiams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis