PANELĖ ieško blogerės vasaros sezonu! Ar tai tu?

Visą vasarą gulinėji ant žolytės ir gaudai saulės spindulius? Tuomet šis pasiūlymas ne tau! PANELĖ ieško aktyvių ir veiklių merginų, kurios gražiausiu metų sezonu trokšta ne tik atsipūsti, bet ir nuveikti kažką naudingo!

Ar norėtum, jog tavo kurtais tekstais žavėtųsi gausus skaitytojų būrys? Trokšti įamžinti vasaros nuotykius, pasidalinti patarimais, kaip paruošti gardžiausią šaltą kavą, o galbūt aprašyti įdomiausias išbandytas veido ar plaukų kaukes? O gal norėtum, jog tavo vasarišką fotografijų galeriją išvystų tūkstančiai? Tuomet PANELĖS vasaros blogerės pasiūlymas kaip tik tau!

Mergina
Mergina
Shutterstock

Jei esi kūrybinga, originali, valdai žodį, tau aktualios grožio, stiliaus, kultūros, santykių, įžymybių gyvenimo naujienos ir trokšti savo tekstais pasidalinti su PANELĖS skaitytojomis, turi galimybę tapti PANELĖS vasaros blogere. Tai puikus šansas ne tik lavinti rašymo ar fotografavimo įgūdžius, bet ir rudenį į mokyklą ar universitetą sugrįžti patobulėjus.

Viskas, ko tau tereikia - atsiųsti trumpą aprašyma apie save el. paštu kamile@panele.lt ir laukti atsakymo - galbūt tu tapsi kiečiausia PANELĖS vasaros blogere, kuri turės galimybę kurti, veikti ir būti pastebėta tūkstančių. Būk tikra - vasaros metu už kruopštų darbą tikrai apdovanosime!

Lauksime tavo laiško!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis